reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

Oj to będzie Rafałek szalał:-),

Kamea- ladacznica, emek na naszą sunie teraz woła zamiast Lara to prostytukta:eek::eek: i jeszcze twierdzi,że coś kiepska jest, bo nawet na chleb nie zarobi:baffled:....
 
reklama
Witam po weekendzie :-)
Villa ja na te szafki to już patrzę z 3 lata :-D Udało mi się tylko w 2 malutkich zrobić porządki z przyprawami. Wczoraj jeszcze kupilśmy z TZ dwa kufle do piwa duże, bo fajne i za grosze. I z 5 minut zastanawialiśmy się przy regale w sklepie GDZIE my te kufelki upchniemy?? Dalej nie wiem, ale kufle są :-) Nasza kuchnia ma 19 lat i cóż, prędko się nowej nie dorobimy, trza żyć z tym, co jest :-)
A autka super!! :-D
Franiowa ojej, szkoda, że musicie się z Bolkiem rozstać :-( Niestety, ja też nie mam jak pomóc, bo kotów własnych już mam za dużo. Ale roześlę info po znajomych kociarzach. Masz jakaś fotę Bolusia? Zawsze to łatwiej ;-)

Dziś zajrzałam do worka z kocim żarełkiem i okazuje się, że tam zostało na 3-4 dni tylko a worek był otwierany w zeszłą sobotę!! 8 kg karmy poszło nie wiedzieć kiedy. Koty się już na zimę tuczą najwyraźniej. Takim tempem to lekko 3 worki po 10kg na miesiąc będą schodzić! :no:
 
Mal to sprzedam Ci swój patent ;-) Nienawidzę nie wykorzystanej przestrzeni :rofl2:
Po pierwsze pudełka (kofffam je!) O takie:

Pojemnik z pokrywką do przechowywania 2233 12L (2604043597) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.


Do kupienia także w obi. A w pudełkach... może sobie być bałagan :-D Dla ułatwienia sprawy opisuję je tematycznie markerem ;-)

Po drugie kosze-szuflady (błogosławić tego, co to wymyślił); cudownie rozmnażają miejsce :tak:

SZAFA SZUFLADA MD WSZYSKIE WYMIARY TU: 300/100 (2639105327) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Mówisz, że stare szafki masz? A miałabyś ochotę na nową-starą kuchnię? Jakie masz fronty - gładkie czy z jakimiś żłobieniami, że się tak wyrażę? Jak znajdę chwilkę, to cyknę fotki dziadkowej kuchni po moim własnoręcznym liftingu (aż mi się żal mojej własnej kuchni wtedy zrobiło - bo moja choć nowa, to dziadkowa, wiekowa jak on, a na dodatek każda szafka z innej parafii, o wiele ciekawiej wygląda), a jak bys była zainteresowana, jak to zrobić, to dam instrukcję wykonania ;-)

Franiowa rzeczy dziś doszły - jeszcze raz stokrotne dzięki :-)

U nas "mamo przy mnie bądź" :eek: Bo sam leżeć nie lubię. Więc dziadek też się nada, tyle że ten zainteresowany... na 5 minut tylko :rolleyes2:
 
Villa pudełka mam :-D Ino moje chłopię te pudełka zamiast poukładać logicznie to wrzuca nie raz jak popadnie. Ja w tych pudełkach to nawet mam porządek, ale nie znoszę jak mam wszystko pomieszane!! A mój chłop np. puszki z warzywami wstawi do 3 szafek, ja tego nie cierpię!! Wszystkie puszki mają być razem, makarony razem, produkty suche razem, herbaty razem. A mam w każdej szafce wszystkiego po trochę.. To mnie najbardziej wykańcza!
Ale patent z koszami super, dzięki :-D Faktycznie porobię sobie z tego szuflady i będzie o wiele fajniej :-D I wygodniej coś znaleźć i sięgnąć po to ;-)
Kuchnia ma fronty gładkie, fotka w załączeniu ;-) Fronty mi nie przeszkadzają, ogólnie starości kuchni nie widać bardzo, ale jest tak kiepsko rozplanowana, że brak słów. Np. obok kuchenki nie ma miejsca, by cokolwiek zrobić (brak blatu), długi blat roboczy jest zastawiony milionem "super potrzebnych" sprzętów (mój G uwielbia jak wszystko jest zastawione do granic możliwości..). Muszę pomyśleć, co gdzie i jak ustawić i może wtedy się zmobilizuję ;-)
 

Załączniki

  • maluchy_dwa.jpg
    maluchy_dwa.jpg
    27,2 KB · Wyświetleń: 30
Bez kawy, herbatę już wypiłąm, ale się melduję :-)

Mal na raziem wielce nie ogarnięta, ale mam ambitny plan dziś to zmienić, zwłaszcza że na moim (dopiero co wysprzątanym) blacie w kuchni też stoi od wczoraj milion pięćset potrzebnych rzeczy i MUSZĘ coś z tym zrobić, bo zaraz po prostu mnie trafi :eek:
A poza tym te zabawki od małego uporządkować (zacząć trzeba od przeniesienia książęk M do drugiego pokoju), pranie uporządkować, masę przetworów zrobić, belkę trzeba malować, oczywiście do tego obiadek, spacerek i zabawa z Rafałem - ma ktoś namiary, żeby się sklonować? :eek::eek::eek:
 
Ja już dwie herbatki wysiorbałam. Za niedługo czas na kawusie.
Nie wyspana jestem, że aż hej. O 21:45 wylądowałam w łózku, a dzisiaj zwlec się z niego nie umiałam.

Villa jak obcykasz temat klonowania do uśmiechnij sie do mnie :)

Franiowa jak Boluś? Macie już dla niego nowy domek?
 
Witam dziś, melduję się przy soczku :-D
Dziś też miałam ambitny plan, ale położyłam się na 15 minut, bo mnie coś zakłuło i zasnęłam na 1,5 godziny, dobrze, że nikt nie był dziś umówiony na spotkanie.. Więc jestem nieco spóźniona dziś z robotką, ale za to chłop wyjechany a jakoś zawsze wtedy po południu mam więcej czasu na nadrabianie pracki ;-)

Tin a wychowawczy choć na trochę nie wchodzi u was w rachubę?

Sylha odpoczywasz grzecznie? ;-)

Villa heh moje ambitne plany dziś z samego rana szlag trafił, ale może zacznę coś w kierunku porządkowania pod wieczór? Na pewno wymyję wreszcie gary, które czekają od przedwczoraj. Niby tylko makaron i kukurydza się w nich gotowały, więc to "czysty" brudny garnek, ale denerwuje mnie, że stoją po środku..
Na namiary do klonowania jestem również chętna..

Kamea
bo to jesień idzie i człowiek nawet jak wyspany to by sobie chętnie pod kołderką rankiem poleżał ;-)

Dołączam się do pytania, Franiowa, jak Boluś? Udało się wam coś zawalczyć z sofą?
 
reklama
Ja się bujałam 2 h na huśtawce oczywiście ADHD też obowiązkowo (uwielbia to), przyszedł sąsiad mnie powkurzać,że leń jestem:-D:-D:-D i że w ogóle pomocna nie jestem bo nie chcę mu pomóc szyb przenieść:-D:-D:-D no i się dalej zastanawiam co by tu zrobić albo nie zrobić....
 
Do góry