reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć - zdjęcie usg

reklama
Ja właśnie spakowałam się w 35tc ale i tak w 39 przepakowałam do innej torby 🤣 więc nie wiem czy był sens sie wczesniej pakowac. 🤣 może po prostu powrzucaj do torby a jak będzie bliżej to ładnie posprawdzasz? :D
A ja byłam spakowana na dwa dni a spędziłam tydzień 😂😂😂 nie polecam indukcji
 
Cześć!
W oczekiwaniu na sanco jestem ciekawa opinii innych osób nt. Płci :) to zdjęcie widoku spomiędzy nóżek.
Absolutnie wiem, ze w 16 tc to wszystko jest mega małe i łatwo się pomylić, oraz ze ja pewno jest to albo chłopiec, albo baba, ale tak po babsku jestem ciekawa co wy widzicie na tym zdjęciu :D.
Lekarz sugerowała bardzo ostroznie (i bardzo dobrze 😂)

Dla mnie wygląda na dziewczynkę, daj znać co wyszło w sanco :)

Baby Boy GIF by www.greetpool.com
 
reklama
Do góry