reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć waszego malenstwa:)

No wiesz, dla mnie najważniejsze żeby było zdrowe. Tylko lekarz mąci w głowie... A od początku chciałam i byłam pewna, że dziewczynka dlatego byłam troszku miesiąc temu taka dziwna sama w sobie jak lekarz powiedział, że chłopak..
 
reklama
Czasami sobie raczke podlozy i wydaje sie, ze chlopak ^^ z dziewczynkami tak jest ze sie chowaja. A facet od razu klejnoty wystawia na pokaz ;-)

Przy malym wygladalam normalnie tylko wiecej kg mialam, znacznie wiecej ale poza jeczmieniami na oku nic wiecej sie nie dzialo.
Teraz nie podobna jestem do siebie na zdjeciach, pelno jakis kaszakow mam i slodkosci wcinam jak najeta (nie bardzo lubie czekolade, a teraz jem tak jak i ryby)
 
Ostatnia edycja:
lady - ja mimo, że mam niby potwierdzoną płeć (cały czas mi intuicja podpowiada, że zamieszkała jednak dziewczynka) hehe no ale dowiem się pewnie w dniu porodu - w 100% co będzie :D choć 3 lekarzy chyba by się nie myli (ale równie dobrze w miejscu siusiaczka mogła pępowina się zwinąć). Mam taką małą nadzieję :)

myszka
- ja też jem dużo słodyczy, nie mam ochoty na ostre itp. Więc właśnie dziwne, że ma być chłopaczek (choć to chyba nie od tego zależy).
 
Wczoraj lekarz potwierdził mi że na 100% będzie dziewczynka :-) i dobrze bo mam już 2 tony ciuszków kupionych dla dziewuszki.
lady- kurczę co to za lekarz ślepy czy jak :p
 
mama2006 wiem, ze nie od tego zalezy. Moge tylko mowic jak to wyglada w moim przypadku. Na mlodego tony ogorkow konserwowych i ocet tez byl pycha;-) do czasu jak prawie anemii nie dostalam, a teraz wylacznie slodkie i jakby sie dalo ziemniaki oslodzic to pewnie tez bym to robila :-D.
W sumie juz wkrotce sie dowiemy na 100% a jak cos nie po naszej mysli to moze reklamacje zlozymy (zart) niech M poprawia :-D
 
LADY87 ogladałas wczoraj Rodzinkę pl? Dziewczyna Tomka powiedziala że lepiej mieć chłopców bo trzeba pilnować tylko jednego ptaszka a jak jest córka to całą chmarę ptaszków:-D;-) he he także głowa do góry:-)
 
Lady87 Ubranka możesz na razie kupować w neutralnym kolorze, czerwony, żółty, zielony, to będzie dobre dla obu płci i nie będzie takiej różowej monotonii w szafie, a poza tym te same ubranka będziesz mogła ubrać przy drugim dziecku, a tak jak byś pokupowała różowe, to już później na chłopca tego raczej nie założysz.
Ja nie miałam u siebie żadnych przeczuć, zależy mi na zdrowym dziecku, ale wszyscy wkoło mówili mi że chłopak no i imienia dla dziewczynki do dziś nie umiemy wybrać a dla Synka jest Piotruś i koniec :-)
Ile Wasze Maleństwa ważą? Bo ja wczoraj miałam USG i Synek waży już 850g a to jest więcej niż na suwaczku z 27 tygodnia tylko że u mnie dopiero 25 tydzień jutro się zacznie (suwaczek pokazuje z ostatniej@)
 
galwaygirl suwaczki pokazuja przecietna wage i dlugosc, ale przyznam ze spora ta Twoja Kruszyna juz. My bylismy tak szczesliwi plcia, ze poza pytaniem czy wszystko ok, to nic niw wiem jakos reszta uleciala mi gdzies z glowy.
 
ja na początku 25 tc z suwaczka byłam u ginki i maluszek ważył niecałe 600g, ale ciąża młodsza o tydzień wychodzi, ostatnią @ miałam 14 maja ale owulację dopiero po 1 czerwca miałam ;)
 
reklama
Mi wszyscy wmawiali ze bedzie chłopiec, bo ładnie wygladalam.Na USG polówkowym wyszło ze dzewczynka( Pan doktor wszystko na koniec badania mi pokazywał na monitorze i ta pipunia film sie konczy,fajnie to wyglada,choc mala za kilkanascie lat nie bedzie taka zadowolona z tego).Od tego czasu zadnego USG nie mialam i jak tak czytam co piszecie to zaczynam sie zastanawiac czy czasem sie nie pomylil.Ale w sumie słodkie u mnie teraz na 1 miejscu w menu :)a nigdy tak nie przepadałam.Czekolada mogla lezec w domu rok :)
Najwazniejsze zeby zdrowe baby bylo:D najwyzej bedzie mu troche rozowo.
 
Do góry