reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć waszego malenstwa:)

reklama
ani83- ale fajnie Wam się udało:) Z facetami tak to jest, każdy chciałby mieć Syna. Mój to jak się dowiedział, że będzie Danielek zrobił wielkie UFFFFF hehe
 
A u nas DZIEWCZYNKA :-) Teraz trwaja ostre dyskusje co do imienia. Synek juz nam oznajmil, ze sie wyprowadza, bo Tatus nie chce zaakceptowac imienia POLA. Mowie Wam dzieje sie... musze przeczekac te klotnie miedzy chlopami w sprawie imienia. Mam nadzieje, ze w koncu dojda do porozumienia, no i ze wezme pod uwage tez moje typy ;)
 
ani83- ale fajnie Wam się udało:) Z facetami tak to jest, każdy chciałby mieć Syna. Mój to jak się dowiedział, że będzie Danielek zrobił wielkie UFFFFF hehe

Cos w tym jest... Moj jak sie dowiedzial w poniedzialek, ze bedzie mial corke zrobil dziwaczna mine (myslalam, ze go udusze ;)) Na co ja: nie cieszysz sie, ze bedziesz mial corke? M: mam mieszane uczucia
:eek:
 
aguula oooo to coś jak mój....był przekonany że będzie chłopak, jak okazało się że dziewczyna, to też go pytam nie cieszysz się? a on - nooo cieszeee ale myślałem że będzie syn:eek: co oni z tym mają
 
Mi faktycznie było wszystko jedno co będzie:) widzę masę plusów w posiadaniu syna i w posiadaniu córki...Co do rekacji męża ucieszył się ogromnie jak dowiedział się ze będzie córcia i jestem pewna, że tak samo skakałby z radości gdyby był chłopak!!!
O jeja jak ja się nie mogę doczekać kiedy już będziemy razem we trójkę:) no i kot:p
 
jak to nie wiecie co w tym jest, że tak cieszą się na syna?..solidarność..kobity męska solidarność...jąder. :-) żeby nie powiedzieć penisów..heheh
 
U nas jak narazie wszystko po mojej myśli ,pierwszego chciałam synka,drugie córeczkę z racji aby było do pary a teraz synka dla odmiany.A u mężczyzn to tylko pozory że chca syna ale jak urodzi się coreczka to świata poza nią niewidza tak było u nas,synek mamusi a córeczka tatusia:-D
 
reklama
kurde zaczynam sie zastanawiac czy lekarz dobrze widzial ostatnio, ze u nas dziewczynka...:/ bo ja juz sie napalilam i mam kilka nowiutkich rzeczy w kolorze rozu i fioletu.. teraz musze cierpliwie czekac do wtorku i miejmy nadzieje ze podtwierdzi wczesniejsza sugestie!!
 
Do góry