reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć oraz imiona kwietniowych maluszków.

malyyna no tak, ja znałam za pierwszym razem i teraz też :). Poczekaj do badania połówkowego jak dzidzia sie dobrze ułoży to ju będziesz wiedziała na 100% ;-);-)
 
reklama
Widzę, że część z was już zna płeć swojego malucha;) zazdroszczę wam szczęściary:). Czuję taką wewnętrzną pustkę (w przenośni oczywiście), niewiedząc czy w moim domku zagości dziewczynka czy chłopczyk. Marzę o małym rozbójniku, zresztą mój mąż też bardzo chce chłopczyka. Najważniejsze aby maleństwo było zdrowe, ale wiecie co to znaczy nastawiać się na synka czy córeczkę.
Przy pierwszej ciąży też marzyłam tylko o chłopcu. Mam dziewczynkę i nie wyobrażam sobie, że mogłabym mieć cokolwiek innego :))))))
 
a mi juz jest obojetne... w pierwszej ciązy czułam , ze to chłopak od poczatku a teraz nic , nul , zero , zadnych przeczuc:tak:po zajsciu w 2 ciaze chciałam drugiego chłopca , potem dziewczynke a teraz juz bez roznicy;-)M bardzo chec dziewczynke
 
Dziewczyny a co myślicie o imieniu Julianna? Bo co innego mieć takiego avatarka a co innego tak dać dziecku.... Mojemu mężowi się baaardzo podoba ale ja mam wątpliwości że za bardzo udziwnione to imię, ale z drugiej strony troche oryginalne i jak coś zawsze można mówić Julia. :rolleyes:
 
nie wiem czemu ale imie Julianna kojarzy mi sie z książką Ania z zielonego wzgórza:) imie jest ładne, ale jak zauwazyłas..moim zdaniem również wszyscy będą mówic do córy Julka, Julcia..więc nie wiem czy to ma sens, rozumiesz o co mi chodzi:)?
 
reklama
Julianna to bardzo ładne imię i rzadko używane- ja nie znam żadnej dziewczyny o tym imieniu- ale tak jak piszecie pewnie wszyscy będą mówić Julka;-)
 
Do góry