reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć naszego Maleństwa Intuicja a rzeczywistość :)

gratulacje dla Mam księżniczek :-D

ja dzisiaj o 17 mam wizytę i mam nadzieje że dzidzia pokarze co ma między nóżkami hihi ,przeczucie mam na chłopaka ;-)
 
reklama
Nic się nie dowiedziałam :wściekła/y: dzidziuś za to nam pokazywał kciuka<ok> hehe
i waży 178 gram :-).
Musze czekać do 14 października , na kolejnej wizycie może się dowiem :baffled: .
Adzikusia u mnie też będzie Adaś jeśli przeczucie się sprawdzi i będzie chłopiec :-)
 
Ostatnia edycja:
Dziękuję kobietki za gratulacje :)
Delfin_ONA to Twoja rybka w porównaniu do mojej to chudzinka, mi wyszło, że mam młodszą ciążę o tydzień niż wychodzi z badań, a mój mały mężczyzna waży już 327g :D Ale napewno szybko nadgonicie :)
Narazie muszę podfaszerować się tabletkami, bo mam anemię :/
 
Adzikusia serdecznie gratulacje z okazji chłopczyka :tak: więc jednak będzie i drużyna piłkarska i ławka rezerwowych hehe:-D
Delfin nie przejmuj się tym, choć pewnie już jechałaś na wizytę z nastawieniem poznania płci....tak bywa....na pewno następnym razem pokaże co tam skrywa:happy:
 
Delfin_ONA w październiku na pewno się dowiesz, co tam bobas kryje między nogami:happy: fajnie, ze dzieciaczek pokazywal OK, tzn. że mu sie u Ciebie podoba:-):tak:

teraz musimy się starać, aby do tej drużyny piłkarskiej zebrać grupę cheerleaderek:-D
 
reklama
Do góry