reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć - intuicja....a na imię dostanie....

eluniu.r ja mam inne zdanie co do prywatnych wizyt. Byłam na takowym prywatnym badaniu usg i niczego sie nie dowiedziałam. :dry:Nie wszystko za co sie płaci jest tak rewelacyjne. To zależy na jakiego lekarza sie trafi.
 
reklama
Habcia czy to znaczy, że byłaś u paru lekarzy? Bo lekarza prowadzącego masz chyba tylko jednego? Ja chodzę do przychodni państwowej i zastanawiam się jak to jest w prywatnych placówkach, czy można iśc sobie tylko na jednorazową wizytę?
 
Teraz prowadzi mnie już 4 ginekolog! Nie mam szczęscia ;/ Cały czas mi coś nie odpowiadało. Dlatego tak wyszło :) Na ostatnim badaniu byłam prywatnie (usg polowkowe). Kosztowało mnie 250 zł, ale sie oplacalo. Tak to zawsze chodze na NFZ. Nie po to place ubezpieczenie, zeby dodatkowo placic za wizyty :) W końcu znalazłam odpowiedniego lekarza. Mam nadzieje, że ta mnie nie zawiedzie...
 
ulagor86 mojej koleżanki siostra chodzi do 5 lekarzy i dostaje świra, więc jak jesteś zadowolona ze swojego to go nie zmieniaj. Ja chodzę do prywatnej przychodni, która ma podpisaną umowę z NFZ i płacę za to co muszę. Uważam podobnie jak habcia, że nie po to płacę co miesiąc ponad 200 zł, żeby jeszcze w prywatne wizyty się bawić. Jedyny prywatny lekarz w mojej rodzinie to stomatolog.
 
Jestem zadowolona ze swojego lekarza, tylko chciałam isc sobie prywatnie na badanie USG bo w naszym szpitalu to porażka, w czwartek idę, zobaczymy czy się opłaci, pozdrowionka :*
 
Ja chodzę prywatnie w prawdzie mnie to dużo kosztuje, ale za NFZ niestety nie ma w mojej okolicy dobrego lekarza a to sama pani ordynator więc pewnie będzie przy porodzie.
paulusia 2209 gratuluję dziewczynki:-)
 
reklama
Niunia8381 ja mam wielu lekarzy którzy przyjmują na NFZ ale przejechałam się bardzo przed ciążą długo starałam się o dzidzię i jeden taki właśnie chciał sobie zrobić ze mnie królika dośw. i chciał mi zrobić operację nacinania jajników, stwierdził że przez ich budowę nie jajeczkuję....tylko dzięki prywtnej wizycie lepszemu s[przetowi udało się uniknąć niepotrzebnego zabiegu a maleństwo teraz ładnie rośnie bez krojenia mamy. Właśnie lekarz który prowadzi mi ciążę wykluczył chorobę i absolutnie zabronił operacji. dlatego cena jest na drugim miejscu liczy sie zdrowie moje i maleństwa
 
Do góry