reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć - intuicja....a na imię dostanie....

Ja też chciałam Lenę, ale mąż powiedział - nigdy, więc przemycę Lenę w Helenie:-)
Tylko co zrobimy jak będzie chłopak...
 
reklama
ooo widze ze Maja jest bardzo popularna :tak:- mojemu mezowi sie tez bardzo spodobalo to imie i chyba nie chce slyszec o innych moich propozycjach chociaz nie ukrywam ze Lena tez mi sie strasznie podoba:rofl2:
 
ooo widze ze Maja jest bardzo popularna :tak:- mojemu mezowi sie tez bardzo spodobalo to imie i chyba nie chce slyszec o innych moich propozycjach chociaz nie ukrywam ze Lena tez mi sie strasznie podoba:rofl2:
ja przed ciążą miałam mnustwo pomysłów na imiona dla moich przyszłych dzieci, ale teraz kiedy ciąża stała sią rzeczywistością a nie tylko fantazją każde imię bardzo dokładnie analizuje i staram się wybrać te najwłaściwsze, na moje szczęście lub nieszczęście przyszły mąż jest obcokrajowcem więc nie bardzo udziela się w tej kwesti tłumacząc to tym iż w jego kraju są zupełnie inne imiona niż u nas i nie potrafi powiedzieć które z uzywanych w polsce podoba mu się najbardziej:-( tak więc decyzja należy do mnie i narazie stoi na Marcelinie lub Kornelii, oraz Franku lub Igorze:-)
pozdrawiam wszystkie lutowe i nie lutowe mamusie:-)
 
gdzieś kiedyś słyszałam że takie przeczucia to działanie naszej podświadomości, nie wiem czy to prawda czy nie prawda, ale jak każda z was je mam

nnatalia-dziewczynka
 
Ja na początku miałam przeczucie, że bedzie dziewczynka, teraz że chłopiec, bo jest bardzo rozbrykany, w 16tc zaczął juz kopać :) Usg za 3tyg, wtedy sie dowiem konkretnie, o ile mozna tak powiedziec :)

ulagor86 - chłopiec
 
Ja tak jak ty ulagor zmieniłam zdanie. Mając porównanie do poprzednich ciąż stwierdzam , że to chyba jakis piłkarz sobie zamieszkuje u mnie a nie mała grzeczna dziewczynka.Choć na słodycze nadal mam pociąg.;-)
 
U mnie wszyscy mowia ze wygladam na chlopca.....bo nie przytylam, mam brzuszek do przodu i normalna cere.....ale ja cos czuje ze bedzie dziewczynka:))) za tydzien sie dowiemy juz na pewno ale na razie:
MonikaWroclaw84 - dziewczynka
 
Ja razem z mężem od początku ciąży zastanawiamy sie nad imieniem dla synka :D czułam ze to będzie synek :) Po wielu rozmowach, i przeczytaniu opisów wszystkich imion stanęło na imieniu MAKSYMILIAN :)
 
reklama
Do góry