reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć dziecka

Ja w pierwszej ciazy bardzo chciałam miec synka i takie miałam od poczatku przeczucia. Udało sie. W drugiej ciazy od poczatku miałam przeczucie, ze bedzie dziewczynka i znowu sie nie myliłam. Obecnie kompletnie nie mam zadnych przeczuć, az dziwne ;)
 
reklama
Ja mam przeczucie na chłopca, chociaż tak naprawdę nie ma to dla mnie znaczenia byle zdrowe. Zreszta postanowiliśmy z M sie tego nie dowiadywać, chcemy mieć w sierpniu niespodziankę [emoji173]️
U nas problem o tyle większy ze ograniczony zestaw imion[emoji15] bo musi funkcjonowac, albo chociaż być wymawialne w dwóch językach.
Wiec z dziewczynka mamy względnie ustalone-byłaby Emma. Natomiast z chłopcem większy problem. Mnie sie podoba Dennis i Borys ale zarówno M jak i corka pukają sie w czolo[emoji23][emoji23][emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jeśli chodzi o objawy(których poza brakiem miesiączki i wstawaniem w nocy siku -brak) to czuje się tak samo jak w dwóch poprzednich ciążach z których mam córki :-) ale wtedy ciąża była umiejscowiona z lewej strony macicy czyli jajeczka z lewego jajnika :-) teraz że mam jużtylko prawy jajnik tto myślę sobie że skoro jestem w ciąży to może tym razem jednak będzie chłopiec :-) chociaż najważniejsze żeby było zdrowe :-) nie zależy mi na tym jaka będzie płeć a natym zżeby tą ciążę do końca donosic. dziś 7 tyg + 1 dzień.... :-)
 
Ja mysle ze bedzie chlopiec :) pokolenie mojej mamy i taty czyli mamy siostry i mojego taty bracia maja pierwsze corki. Moje pokolenie czyli moja sis i moja kuzynka maja synow wiec uwazam ze po prostu idziemy pokoleniami i ja tez bede miala pierwszego syna :) a poza tym zaczepila mnie i mojego P cyganka na rynku w maju i powiedziala do P ze ta Pani urodzi mu pieknego syna. Wiec jestesmy nastawieni na chlopca w rodzinie tez mi tak mowia :) kuzynka ma na termin na czerwiec mowila ze bedzie corka ja od poczatku mowilam ze syna bedzie miala i na usg wyszlo ze 90% syn wiec moze sie nie mysle tez co do siebie :)
 
Ja mam przeczucie na synka ale ja nie jestem w tym wiarygodna. Mój mąż jeszcze nie ma przeczucia ale on jeszcze się nie pomylił, więc czekam na jego opinię. Ja bym się cieszyła z trzeciej córeczki ale mąż nie mniej cieszyłby się na synka. Nie ważne byle zdrowe.
 
Ja mam już dwóch synów. Od pierwszej ciąży czekamy na Majkę, ale jakoś tak... nie wyszło ;-) ;). Patrząc po terminie owulacji i zapłodnienia, szansa na dziewczynkę jest. Obstawiam dziewczynkę, choć nie wiem czy to nie są bardziej życzenia niż przeczucia ;-) ;). No, ale do trzech razy sztuka. Najważniejsze, żeby urodziło się w stu procentach zdrowe, bo już na starcie zrobiłam Fasolce pod górkę...
 
Ja mam już dwóch synów. Od pierwszej ciąży czekamy na Majkę, ale jakoś tak... nie wyszło ;-) ;). Patrząc po terminie owulacji i zapłodnienia, szansa na dziewczynkę jest. Obstawiam dziewczynkę, choć nie wiem czy to nie są bardziej życzenia niż przeczucia ;-) ;). No, ale do trzech razy sztuka. Najważniejsze, żeby urodziło się w stu procentach zdrowe, bo już na starcie zrobiłam Fasolce pod górkę...
Co matka nauczyniałaś, ze pod górkę?

3jgxskjo6pg8usu5.png
 
U nas wszyscy liczą na syna bo mamy już 2 córeczki.Mi to obojętne byle by zdrowe było bo moje 2 córeczki oddziedziczyły genetyczne komplikacje więc teraz naprawdę bym chciała zdrowe dziecko może być nawet 3 córeczka.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja odkąd się dowiedziałam- czuje ze to dziewczynka :o mąż też :) mojej najlepszej przyjaciółce się śniło ze będziemy mieć córeczkę. Dziś rozmawiałam z babcią, pochwalilam się i co? Dwa dni temu i jej i dziadkowi śniła się mała dziewczynka z kreconymi wloskami :D dużo tych sugestii :D ja nie ukrywam ze zawsze marzyłam o córce, ale jak będzie chłopak też będę mega szczęśliwa a mój mezus już w ogóle [emoji7]

Napisane na HTC Desire 610 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry