reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć dziecka- naszcze przypuszczenia i potwierdzenia :) AKTUALIZACJA STR1

reklama
wiecie co..a tak mi się nasunęło,bo jak dowiedzieliśmy się dwa lata temu że będzie dziewczynka,to do porodu nikomu nie powiedzieliśmy, męczyli nas i w ogóle, ale dowiedzieli się w czerwcu jak urodziłam, jakaż była radość całej rodziny <zwłaszcza że wszyscy mówili że syn,bo 1wsze dziecko itd.) a teraz nie wiemy czy mówić czy nie. WIemy od pon,ale jeszcze nikomu się nie pochwaliliśmy.... znowu by mieli niespodziankę:rolleyes2: sama nie wiem,watpię,że tym razem wytrzymamy do porodu hehe.

A jeszcze mi się przypomniało,że jak wszyscy się niby na żarty śmiali że jak to pierwszą mój K zrobił córkę,a syna powinien,to odpowiadał,że nie sztuką jest zrobić syna, ale dziurkę w dziurce zrobić to jest sztuka<a w naszym otoczeniu najbliższym i rodzinie prawie nikt tego nie umie hehe tylko 2dziewczynki są poza Jagódka w rodzinie i to dalszej> . A teraz to pewnie będą się pytać o przepis jak sobie parkę tak zrobić.
mąż już się pogodził,z tym że będzie drugi facet i chodzi dumny że umie "zrobić" jedno i drugie<córcię i synka>:-D:-D ale mam z niego brechtę
 
Olavip facecie pod tym względem są fenomenalni, potrafią się tak puszyć :-):-):-) z mojego M nieraz to posikać się można -przynajmiej ja jak tak z boku patrze - a jak wypije to całkiem na przemyślenia i wywody an temat tego jak cudownie jest się dowiedzieć, że będzie się miało córkę :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Mini a ja życzę zdrowej Córeczki :-):-):-)

Tunia
Ty nie żartuj - ja już się bałam wcześniej, żeby mi się Pan Zuzia nie okazał ;-);-);-) także mnie nie stresuj :-D:-D

A jak Twój Leonek zabierze urodę Lenki z ptaszkiem to się nie odgonisz od przyszłych synowych :-D:-D:-D
 
jedna dziewczynka nam przybyla dzisiaj :D :D :D :D :D :D ale najpier niech sie mamusia pochwali a potem pogratuluje oficjalnie :D widze ze jak narazie jest o jedna dziewczynke wiecej :D ciekawe co mata nam przyniesie :D
 
Ostatnia edycja:
mój mąż taki sam,jak na poprzedniej wizycie gin mówi będzie miał pan tego synka,ale paznokcia nie dam sobie odciąć,to teraz się śmiał,że on to wiedział :-D
 
Ja nie pamiętam czy pisałam oficjalnie - ale wg usg ma być chłopczyk - ale ja od początku ciąży mam przeświadczenie, że Zuzia mi rośnie - ciekawe. Gin twierdzi, że synuś i już.
 
JA potwierdzam ze sie niemylilam ani soda oczyszczona ;-)
Bedzie DZIEWCZYNKA ;-) Amelka dzis sie potwierdziło ;-)
 
reklama
miska, miotlica - gratulejszyn synków!!
Miotlica - wiesz...u nas zawsze mówili że jak powiedzą że dziewczynka to nigdy nie jest pewne do końća,ale jak już lekarz widzi że chłopak to już się nie zmieni raczej....Ale widzę,że już córcię masz,więc parka będzie:-)
mój mąż też niby chciał drugą córcię,ale teraz się cieszy że ma być synuś:sorry2:

Atan - super! gratuluję Amelki:)
 
Do góry