reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć dzidziusia

reklama
Dziewczyny - bylismy u gina i na razie lekarz orzekł, że na 75% jest Franek. Trochę kręcił, na początku twierdził, że to na pewno ptaszek, a potem stwierdził, że chyba pępowina. Mąż to wszystko widział i stwierdził, że jeśli "to" było ptaszkiem to jest już dumny z syna i jego rozmiarów ;D ;D ;D ;D. 11 sierpnia sprawdzimy znowu. Pozdrawiam :) :) :)
 
Dziewczyny gratuluję serdecznie córeczek i syneczków ;D ;D ;D
Wszyscy już dopisani do listy ;)
 
Czarodziejka ja dopiero zauważyłam, że synkowi chcesz dać na imię Maciek!!! Ponieważ sama mam Maćka, to czuję sie w obowiązku ostrzec Cię!!!!  ;)  Zanim tak nazwałam synka ostrzegano mnie, że Maćki są strasznie niegrzeczne, ale ja to zignorowałam. Efekt jest taki, że męczę się z najbardziej rozwierconym, najbardziej rozkrzyczanym, najbardziej energetycznym dzieckiem na świecie a wszystko przez to, że coś mnie podkusiło dać mu akurat tak na imię!!!!  ;) Muszę być jednak sprawiedliwa i dodać, że coś za coś, bo mam w domu jednocześnie najinteligentniejsze i najsłodsze dziecko na świecie i oczywiście wszystko przez to imię  ;D  ;) Także się dobrze zastanów, ale żeby nie było, że nie ostrzegałam...  :D
 
Mamuska, mnie koleżanki ostrzegają przed Alicją bo "wszystkie Alicje to wariatki". Dla mnie to bzdura totalna, wszystko zależy od usposobienia i charakteru dziecka a nie od tego jakie imię mu rodzice dadzą. Moja siostra ma Miłosza i nie wiem czy Twój Maciek byłby w stanie się z nim równać, ja bardziej niegrzecznego dziecka jak żyję nie widziałam, czasami miałabym go ochotę rozszarpać na strzępy :mad: (oj chyba nie mam cierpliwości do dzieci ;D), poza tym jest potwornie rozpieszczony.
 
Witajcie dziewczyny!

Chciałam przekazać, że prawdopodobnie będę miała dziewczynkę;)
Ustaliliśmy z mężem i rodzinką, że będzie milała na imię AMELIA, a ponieważ na świat przyjdzie w październiku (termin mam dokładnie na 7 ) więc na drugie imię dostanie Maria. Przekażcie MoniQa ;)
 
Gosiaczek_Ryki, wpisałam Amelke Marie na listę październikowych dzieciaczków (pierwszy post tego wątku ;) ) No i
GRATULUJE CÓRECZKI!!! :)
 
reklama
Gosiaczku GRATULACJE CORECZKI !!!
A co do imion to pewnie ze wychowanie jest wazne i nieraz zle, przekresla kazde nawet najlepsze imie, ale moim zdaniem cos jest w tych imionach ;) Maciek byl u nas jako drugi zaraz po Jasku :D ja z reguly opieram sie nie na modzie ale na doswiadczeniu czyli jesli mam znajomych o tym imieniu to wiem jacy mniej wiecej sa :D a Mackow mamy kilku i wiemy jakie to cholery ale bardzo dobre i kochane :D Ja jestem Anka i wiem ze rodzice lekko ze mna nie mieli :D Moj Tomek tez aniolkiem nie byl ale jak wiekszosc znajomych mi Tomkow jest skryty i nie ufa wszystkim :D co do naszej Julci to tak naprawde jeszcze zadnej nie znamy ale tak miala na imie babcia Tomka wiec wszyscy byli szczesliwi ja tam do konca niewiem czy to Zuzka nie bedzie :laugh: ::)
 
Do góry