reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć dzidziusia

reklama
hej Dziewczyny, bo mi wyczerpiecie limit na dziewczynki a ja też chcę!!!!!!!!!!!! :D
Dziś może wreszcie sie dowiem co dzidzia ma między nogami bo idę do innego ginekologa na USG, bo ten mój coś mi "śmierdzi" niekompetencją i wolę go sprawdzić.
 
Mamuska mamy dla Ciebie tez dziewczynke :D ;) .. a tak powaznie to bardzo zycze Ci dziewczynki ... siostrzyczki dla braciszka :)
 
Wielkie dzięki MoniQa :) Pewnie, że płakać nie będę jak będzie chłopak, bo taki Jaśko mógłby byc fanym braciszkiem dla Maćka, ale dziewczynke bym chciała głównie dla męża, bo on od zawsze marzył o córci :)
 
Mamuska tez ci corci zycze ;D ale jakby byl chlop to pomalu druzyne pilkarska zalozysz :laugh:
Dawaj znak jak tylko od gina wrocisz ;)
 
MoniQa szukaj miejsca na otwarcie jakiegoś salonu wróżbiarskiego - BĘDZIEMY MIELI CÓRCIĘ!!!!! ;D :D
 
Mamuska serdeczne gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Marzenia czasem się spełniają ;D
MoniQa faktycznie powinnaś zmienić branżę :D
Może w takim razie nam przepowiesz czy nasz chłopczyk czasem nie przemieni się w dziewuszkę ? ;) :)
 
Mamuska Gratuluje Coreczki :)

Haha otwieram salon :D

Loja oj przykro mi ;) .. synus dla Ciebie pisany ... w kosciach tak czuje :D
 
reklama
MoniQa ja też cosik mam takie przeczucie ;D już się nie mogę doczekać żeby go poprzytulać :) :) :) :)




A tak a propo płci to wczoraj urodziła moja koleżanka i nastąpiło wielkie rozczarowanie bo z dziewuszki zrobił się chłopczyk , dziewczyna podobno w szoku bo to trzeci synek !!!!!!!!! Miała co miesiąc robione USG w tym podobno dwa razy u innego gina , (muszę się zapytać czy robiła też 3D) i za każdym razem dziewuszka :)
 
Do góry