reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pierwszy spacer

kurcze to mi dałaś do myslenia...precz z poduszką :)
ale na przykład mamy kiedyś zawsze dawały poduszkę i było dobrze...
 
reklama
izabelka wyglada na to ze to co bylo kiedys jest beeee teraz mamy nowe czasy i wiele zeczy jest po prostu co najmniej dziwnych dla naszych mam! ja musialam ukladac hubcia wysoko bo zwracal no i katar mial wiec kladlam pod materac cos zeby wyzej bylo!
a moze kup sobie takie nosidlo i wychodz z tym na dwor moze z czasem jak maluszek bedzie wiekszy przywyknie do wozka!
 
mordziulka pisze:
witam ja mialam to samo!!!! lecialam na syrenie jak nie wiem! nawet nie mozna bylo do lekarza wozkiem pojechac! ja caly czas dziecko do gory nosilam bo bardzo plakal jak sie urodzil niby kolki niby nie nie wiemy sami! i jak mu oparcie podnioslam tez poskutkowalo! wiec pewnie o to dzieciom chodzi!

ja się wczoraj o tym przekonałam ;D mała ryczała ,ludzie patrzą ;) i w końcu coś mnie natchnęło zeby podnieść jej oparcie wyzej , (nie czytałam tego wątku wcześniej ;) ) i mała ucichła... co to była za ulga :o :)
 
no to jeszcze jedna sprawa :) mamy juz spacerówkę i teraz tak fajine świeci słoneczko... niestety moja Lena nie zbyt to lubi a i ja się boję zbyt długo isć pod słońce zeby jej nic nie było... czy słusznie? jak to jest u was?
 
Ja też kupiłam czapke z daszkiem ale jeszcze w niej nie bylismy wiec nie wiem czy zda egzamin.
kupiłam spacerówke i teraz Macio bedzie jezdził przodem mam nadzieje ze sie przyzwyczai ze ma mame z tyłu a nie przed oczami
 
Kunda pisze:
kupiłam spacerówke i teraz Macio bedzie jezdził przodem mam nadzieje ze sie przyzwyczai ze ma mame z tyłu a nie przed oczami

też sie martwiłam ale wierz mi Maciek zniesie to lepiej niż Ty ;D wiem po sobie ... mąż się już ze mnie śmiał a mała chyba nawet nie zauważyła zmiany ;)
 
karolina miałas racje Mackowi chyba wszystko jedno, ogladał swiat z takim zainteresowaniem ze mama z tyłu nie robiła rzadnej róznicy. Czapka z daszkiem zdała egzamin, choc jest troszeczke za duza i opadała na czułko :D
 
karolinna, z tym sloncem to czytalam w wielu miejscach ze trzeba uwazac, nie wystawiac bezposrednio na a jak sie idzie w strone slonca to czapeczka i/lub parasolka, mysmy zamontowali parasolke sloneczna do wozka i przesuwam w zaleznosci od kierunku, maluch szybciej sie nagrzewa, a poza tym ponizej 6 miesiaca nei powinno sie stosowac kremow z filtrami UV
 
reklama
w sumie to ja z 6ciomiesieczniakiem na dluzej chodze w spacerowce przerobionej z glebokiego - i ona jest do mnie przodem. a na szybkie wypady mam mala spacerowke z biedrony i malemu jakos nie przeszkadza. nawet sie cieszy - oczywiscie jesli nie grzeje mu slonce w oczy ;)
 
Do góry