reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pierwszy okres po poronieniu

Ja też czekam za @ !!!!Zabieg mialam 12czerwca juz 41dzni a tu nic:-(Czy tak czasem jest?Dodam jeszcze ,ze po zabiegu krwawilam 1,5tygodnia.:no::zawstydzona/y::szok:
Marta, u mnie @ przyszla po 37 dniach, a po zabiegu prawie wcale nic nie krwawilam, bo jeden dzien plus jakies plamienie to tyle co nic. Ale tak jak dziewczyny pisaly, i lekarze tak mowia, ze najczesciej @ przychodzi 4-6 tyg po zabiegu, ale to nie jest sztywna zasada, bo wiadomo ze kazdy organizm jest inny. Juz niedlugo przylecisz do Polski, moze umow sobie za wczasu wizyte u gin, zeby potem nie bylo ze na urlopie jest, albo nie ma wolnych terminow, zeby nie bylo niepotrzebnego stresu.
A poki co postaraj sie o tym nie myslec! jak nic nie boli to pewnie nic sie zlego tam nie dzieje. Wiem, ze latwiej mi powiedziec niz Tobie przestac myslec, bo sama to przerabialam niedawno.
I trzymam kciuki, zeby Twoja @ nie byla tak dowcipna jak moja, ze przyjdzie na dzien przed wizyta u gina ;-)
 
reklama
Marta, u mnie @ przyszla po 37 dniach, a po zabiegu prawie wcale nic nie krwawilam, bo jeden dzien plus jakies plamienie to tyle co nic. Ale tak jak dziewczyny pisaly, i lekarze tak mowia, ze najczesciej @ przychodzi 4-6 tyg po zabiegu, ale to nie jest sztywna zasada, bo wiadomo ze kazdy organizm jest inny. Juz niedlugo przylecisz do Polski, moze umow sobie za wczasu wizyte u gin, zeby potem nie bylo ze na urlopie jest, albo nie ma wolnych terminow, zeby nie bylo niepotrzebnego stresu.
A poki co postaraj sie o tym nie myslec! jak nic nie boli to pewnie nic sie zlego tam nie dzieje. Wiem, ze latwiej mi powiedziec niz Tobie przestac myslec, bo sama to przerabialam niedawno.
I trzymam kciuki, zeby Twoja @ nie byla tak dowcipna jak moja, ze przyjdzie na dzien przed wizyta u gina ;-)
Dobrze niemyslec moge sprobowac;-)Do gina juz sie umowilam odrazu na 4sierpnia:tak:.Dziekuje kochane za odpowiedzi:happy:
 
Witam Dziewczynki ponownie, po dłuzszej przerwie:)
i chciałabym sie pochwalic, ze po poronieniue dostałam 2 razy okres tak jak pisałam i tyle, teraz jestem w 7 tyg ciazy, narazie z dzidzia wszystko dobrze:) ale musze lezec bo pokazal sie jakis krwiaczek i musze koniecznie go wylzec:)
tak wiec trzymamy wszystkie kciuki zeby juz bylo wszystko dobrze:) i Wam tez zycze powodzenia.

Sciskam Was wszystkie mocno:):)
 
Witam Dziewczynki ponownie, po dłuzszej przerwie:)
i chciałabym sie pochwalic, ze po poronieniue dostałam 2 razy okres tak jak pisałam i tyle, teraz jestem w 7 tyg ciazy, narazie z dzidzia wszystko dobrze:) ale musze lezec bo pokazal sie jakis krwiaczek i musze koniecznie go wylzec:)
tak wiec trzymamy wszystkie kciuki zeby juz bylo wszystko dobrze:) i Wam tez zycze powodzenia.

Sciskam Was wszystkie mocno:):)

Leż ile trzeba. Trzymam za waszą dwójkę kciuki
 
dziewczyny u mnie 20 sierpnia mienie m-c od zabiegu czy możliwe że bym dostała okres dzis tzn 15.08??? pobolewa mnie podbrzusze i jak sie podcieram to są ślady krwi.... i jak zauważyłam to sie coraz intesywniejsze....
Błagam odpowiedzcie ....
 
reklama
leNA2405: nie wiem w ktorym miesiacu stracilas swojego aniolka(*).Ja po pierwszej stracie w 12 tyg-14wrzesnia dostalam okres 8pazdziernika czyli bardzo szybko.Po drugiej stracie 18 tydz. 27maja doatalam okres 27czerwca a kilka dni wczesniej plamilam(niektorzy mowia ze okres to juz jak plamienie nawet jest inni ze dopiero jak leci..)
P.S.
Dziewczyny ide do gina na kotnrole-modle sie zeby Bog mnie mial w opiece i lekarz powznie podszedl do mojego przypadku i zlecil wiecej badan.Denerwuje sie bardzo.
 
Do góry