reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pierwsze zdjecia naszych pociech ...z zewnątrz i od środka ;)

Na początku miałam iść państwowo, ale okazało się że mój doktor nie zrobi mi w tej przychodni (brak odpowiedniego aparatu) i zapisałam się do niego prywatnie do prolife w Warszawie. Wizyta 30 minutowa kosztowała nas 150 zł, ale było warto. Pan doktor krok po kroku pokazywał nam dzidzię z różnych stron i super zrozumiałym językiem wszystko wyjaśniał. Tak więc pomimo dopiero 11 tc zobaczyliśmy buzię, mózg, serduszko, maleńkie stópki z paluszkami i gimnastykę maleństwa w brzuszku. Płytka z filmem wliczona w koszt wizyty. Zainteresowanym na pw podam dokładne namiary, bo szczerze polecam wizytę. Usg połówkowe w miarę możliwości finansowych planujemy 3d :)))
 
reklama
Na początku miałam iść państwowo, ale okazało się że mój doktor nie zrobi mi w tej przychodni (brak odpowiedniego aparatu) i zapisałam się do niego prywatnie do prolife w Warszawie. Wizyta 30 minutowa kosztowała nas 150 zł, ale było warto. Pan doktor krok po kroku pokazywał nam dzidzię z różnych stron i super zrozumiałym językiem wszystko wyjaśniał. Tak więc pomimo dopiero 11 tc zobaczyliśmy buzię, mózg, serduszko, maleńkie stópki z paluszkami i gimnastykę maleństwa w brzuszku. Płytka z filmem wliczona w koszt wizyty. Zainteresowanym na pw podam dokładne namiary, bo szczerze polecam wizytę. Usg połówkowe w miarę możliwości finansowych planujemy 3d :)))

ja widziałam serduszko w 6t6d ,...
i nic za to nie płaciłam :-)
 
ja widziałam serduszko w 8 tc, ale na zdjęciu prawie nic nie widać więc nawet nie umieszczałam, ale wiem gdzie ta kropka jest :))
Ka...M przecież u ciebie wszystko ślicznie widać, zwłaszcza w porównaniu do mojego zdjęcia.. mój gin też mi tylko drukuje zdjęcie i musiałabym robić zdjęcie aparatem żeby umieścić na forum :)) Mam na dzieje że kolejne zdjęcie będzie już dokładniejsze i będę się mogła pochwalić kruszynką, tymbardziej że póki co to nawet nie wiem jaka jest duża, bo gin nie mierzył jeszcze dzieciątka :) a idę w środę i już się nie mogę doczekać :)
 
Cześć dziewczyny :)
Postanowiłam również podzielić sie z wami pierwszym zdjęciem naszej małej pociechy. Robione było w 10 tc, serduszko biło, widać różki, rączki. Teraz przypomina już małego człowieczka. Pozdrawiam serdecznie
 

Załączniki

  • Zdjęcie0088.jpg
    Zdjęcie0088.jpg
    11,6 KB · Wyświetleń: 68
ja widziałam serduszko w 8 tc, ale na zdjęciu prawie nic nie widać więc nawet nie umieszczałam, ale wiem gdzie ta kropka jest :))
Ka...M przecież u ciebie wszystko ślicznie widać, zwłaszcza w porównaniu do mojego zdjęcia.. mój gin też mi tylko drukuje zdjęcie i musiałabym robić zdjęcie aparatem żeby umieścić na forum :)) Mam na dzieje że kolejne zdjęcie będzie już dokładniejsze i będę się mogła pochwalić kruszynką, tymbardziej że póki co to nawet nie wiem jaka jest duża, bo gin nie mierzył jeszcze dzieciątka :) a idę w środę i już się nie mogę doczekać :)
no u mnie na tym pierwszym zdjęciu to 6t6d ale już widać na zdjęciu jaśniejszy punkcik który pika... czyli serduszko...yle że to było przez brzuch robione więc takie niewyraźne... bo tu nie robią dopochwowego dopiero naste pne jest od polskiego gina dopochwowe
ale będę czekała na Twoje... kiedy masz usg?
jamam k 17 maja... więcd będę chciała wstawić focię.... :tak:


00eyse00 śliczna focia tylko trochę mała.......
oby wszystkie nasze dzidzie się zdrowo rozwijały ....:tak:
 
no u mnie na tym pierwszym zdjęciu to 6t6d ale już widać na zdjęciu jaśniejszy punkcik który pika... czyli serduszko...yle że to było przez brzuch robione więc takie niewyraźne... bo tu nie robią dopochwowego dopiero naste pne jest od polskiego gina dopochwowe
ale będę czekała na Twoje... kiedy masz usg?
jamam k 17 maja... więcd będę chciała wstawić focię.... :tak:
ja mam usg w środę więc zobaczymy
 
reklama
To pomyśl jakie było moje rozgoryczenie, kiedy zaszłam 17 kwietnia do gina i okazało się, ze nie będę miała usg!!! Byłam tak rozczarowana, że szok. mam nadzieję, że 4 maja będę widziała moją Kruszynkę całą i zdrową :-)
 
Do góry