reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze zdjecia naszych pociech ...z zewnątrz i od środka ;)

mamulica
Pięknie jak zwykle :blink::yes:
Normalnie, napatrzeć się nie mogę, no i faktycznie - duuuużyyy brzusio
A co do schylania; znajoma mi patent sprzedała na schylanie, wiązanie butów itp w późniejszym okresie ciąży - cyt. " brzuchol między nogi i bez problemu możesz sobie buty zawiązać czy podnieść coś z podłogi :sorry2::-D
 
reklama
czesc mamuśki :))
gratuluje dobrych wyników :)) Nie było mnie już chyba 2 dni bo sprzątałam po remoncie a w piątek byłam na usg 3d. Dzidzia zdrowa chociaż jej wiek usg jest na 22t 2d a więc mniejsza niż powinna. Waży 463g. wielkość dzidzi zgodna z wiekiem ciążowym :)) Anatomia prawidłowa. Dzidzia ułożona miednicowo :)) łożysko ściana przednia. Tętno dzidzi 146u/min. to tak po krótce :))

I zapomniałam najważniejszego... nadal nie wiemy co siedzi w brzuszku bo dzidzia całe 30 minutowe badanie siedziała po turecku i zasłaniała wszystko stópkami :))
 

Załączniki

  • USG_2.jpg
    USG_2.jpg
    17,5 KB · Wyświetleń: 59
sliczny brzusio mamulica! te 14kg to chyba wszystkie w brzuszek weszly, bo buzki nie masz spuchnietej, a i cala figurka bardzo proporcjonalna :D nic tylko byc w ciazy
 
He he bardzo Wam dziewczyny kochane dziękuję:-). Ja niestety aż tak różowo siebie nie postrzegam:dry:. w wersji bez spodni ujawnia się potężny celulit, dupsko szerokie itd itd:baffled::dry:. A na twarzy faktycznie nie puchnę i nie tyję - na szczęście:sorry2:
 
He he bardzo Wam dziewczyny kochane dziękuję:-). Ja niestety aż tak różowo siebie nie postrzegam:dry:. w wersji bez spodni ujawnia się potężny celulit, dupsko szerokie itd itd:baffled::dry:. A na twarzy faktycznie nie puchnę i nie tyję - na szczęście:sorry2:

wiesz, ten celulit to straszna porazka, jejku, moj widac golym okiem, nie potrzeba brac skory pomiedzy dwa palce ani nic uciskac :zawstydzona/y: do tego dzis zmierzylam swoj brzuchal i przezylam lekki szok, bo jak tak dalej pojdzie przegonie mojego tatka, ktory ma 120cm, ja obecnie mam 97cm:szok:
 
Na wysokości pępka mam 89 cm w obwodzie brzucha. Czyli jakieś 25 cm do przodu:szok:.. Co do cellulitu, to nie wiem czy nie jest to również kwestia wody zatrzymującej się w organizmie. U mnie nie jest gorzej niż przed ciążą, a myślałam, że będę jak balon chodziła, ponieważ solę jak oszalała. Potrawy bez soli nie mają dla mnie smaku:zawstydzona/y:


 
reklama
Do góry