reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Pierwsze zdjecia naszych pociech ...z zewnątrz i od środka ;)

a psinka dostała kawałek ciasteczka na pocieszenie;-):-D
brzusio niżej, ciekawe co mi lekarz jutro powie jak zajrzy do środka;-) czy coś tam już wskazuje, ze to już:confused::-)
 
reklama
zastępowałam szefową....:sorry2:
bo pojechała na tydzie do Barcelony....
a że bank holiday i wgóle halloween.. to jakoś tak wyszło....
a powedziała że miufa najbardziej i we że może pod moją opieką sklep zostawić...

Madziek ślicznie

no to tylko pogratulować takiej dobrej opinii, ale jakąś ekstra kaską na wyprawkę mogłaby sypnąć:tak:
dzięki:-)
 
Dziewczynki, śliczne macie brzucholki... Ja też dziś korzystałam z pięknej pogody więc się pochwale bebeszkiem...
 

Załączniki

  • STA73602.jpg
    STA73602.jpg
    68 KB · Wyświetleń: 80
a to mój brzuszek w brązach na siedząco wtapiający się w tło... mąż się śmieje, że zaczęłam się ubierać w kolorze kanapy, na której spędzam bardzo dużo czasu, i gdyby nie brzuszek, to nie byłoby widać, że jestem w pokoju :cool2:
 

Załączniki

  • IMG_3985.jpg
    IMG_3985.jpg
    9,3 KB · Wyświetleń: 60
reklama
Dziewczynki:) Trzymajcie te piękne zdjątka dla swoich potomnych:) Madziek, super sukienka..
Dziś powinnam zmienić swój nick na "Masochistka":-D
Poniżej moje brzuchy, kolejno: 13.10, 25.10 iiii jakoś w zeszłe wakacje.. Czy ja kiedykolwiek wrócę do formy??//??
 

Załączniki

  • P1010231.jpg
    P1010231.jpg
    18,3 KB · Wyświetleń: 58
  • 25_10.jpg
    25_10.jpg
    24 KB · Wyświetleń: 51
  • P1010115.JPG
    P1010115.JPG
    36,4 KB · Wyświetleń: 65
Ostatnia edycja:
Do góry