reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze zdjecia naszych pociech ...z zewnątrz i od środka ;)

Ladne brzuszki :)
Ladnie wygladacie :)
Ja tez sie pochwale, ze nie mam ani jednego nowego rozstepu! Na brzuszku zadnych, a na tylku czy udach to stare, z czasow studiow...

Dawno mnie tu niebylo;-)
Mam nadzieje,ze mnie jeszcze pamietacie:sorry:
Wy pieknie wygladacie,sliczne brzuszki,a jakie rozne:tak:male wielkie :-Dsuper
Tydzien temu ja;-)
Pewnie ze pamietamy:tak:
Ladna pileczke nosisz przed soba:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Ja nie mam ani ćwierć rozstępu i nawet napiętej skóry nie mam:cool2::-)! Z tym że ja już byłam kiedyś wielkogabarytowa, wiec miałam zapas skóry:-D:-D:-D! Jedyny plus moich "przejść wagowych":sorry::-D
Ty popatrz a ja tego faktu nie skojarzyłam :sorry: - tzn też bylam kiedyś naprawdę wielkogabarytowa i też teraz mimo powiekszania się z dnia na dzień nie mam ani pół rozstepa.. :happy:
Przynajmniej tyle dobrego.. ;-)
 
Ja nie mam ani ćwierć rozstępu i nawet napiętej skóry nie mam:cool2::-)! Z tym że ja już byłam kiedyś wielkogabarytowa, wiec miałam zapas skóry:-D:-D:-D! Jedyny plus moich "przejść wagowych":sorry::-D

No to przynajmniej tyle... bo ja to wygladam jak jedna wielka zebra... ostatnio kupilam sobie bluzke ze wzrokiem zebry... pasuje jak ulał !!!! :wściekła/y: tyle dobrze ze jeszcze na brzuchu nie wyskoczyly ale wole nie zapeszac :dry:

Dawno mnie tu niebylo;-)
Mam nadzieje,ze mnie jeszcze pamietacie:sorry:
Wy pieknie wygladacie,sliczne brzuszki,a jakie rozne:tak:male wielkie :-Dsuper
Tydzien temu ja;-)

oczywiscie ze pamietamy :-) brzunio bardzo ladny :-)
 
he he jaki sfochany Kubuś, a raczej mamusia :) a i tak ślicznie :)

A to my w 34 tc
ślicznie wyglądasz z tym brzuszkiem :tak:

Dawno mnie tu niebylo;-)
Mam nadzieje,ze mnie jeszcze pamietacie:sorry:
Wy pieknie wygladacie,sliczne brzuszki,a jakie rozne:tak:male wielkie :-Dsuper
Tydzien temu ja;-)
nie martw się ...nie zapomniałyśmy o Tobie:no::-D Twój brzusio też super:cool2:
 
117 :szok: na pewno pobiję własny rekord sprzed 6 lat:cool2:

profil lewy, profil prawy... musze umyć lustro :cool2:
 

Załączniki

  • IMG_3900-l.jpg
    IMG_3900-l.jpg
    25,4 KB · Wyświetleń: 56
  • IMG_3902-p.jpg
    IMG_3902-p.jpg
    24,3 KB · Wyświetleń: 61
reklama
Do góry