reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze urodzinki:)

nimfii dzieki kochana a taka mase maslana to chyba nie jest trudno zrobic maslo,cukier puder i troche mleka no nic moze dziewczyna jeszcze podpowiedza jakas mase pod ta pianke;-)
 
reklama
SSABRINAA ja mialam taki pomysl na mase na torcik dla kuby jak robie do mazurka. Czyli najpierw gotuje gesty grysik - sama kaszka manna na mleku a potem miksuje sie ja z margaryna i cukrem pudrem i jakims olejkiem zapachowym. Pyszna ;-)albo budyn zrobic i zmiksowac z maslem i cukrem tezl proste.
 
Mamuśki!!

Dziękuję wam za miłe słowa dotyczące urodzin mojej Małej :-)
Może to wygląda na dużo zachodu, przygotowanie tego wszystkiego i zgranie w czasie imprezy, ale powiem wam, że wcale tak nie było - zaczęłam w piątek w południe i nawet jakoś specjalnie się nie spieszyłam i nie czułam się zmęczona.
A może to pozytywne emocje i podekscytowanie mnie trzymało?? Pewnie tak :-)

sabrina - ja robiłam tort z masą ze śmietany i marscapone i tym właśnie smarowałam wierzch biszkopta, a na to masa z pianek. Dałam bardzo cienką warstwę, bo nie chciałam, żeby było mega słodkie, i nic się nie działo. W przepisie było opakowanie pianek 400g, ja miałam 180g i dałam połowę, minus jeszcze to co mój mąż wyjadł :-) Ja z kolei czytałam, że suchego biszkoptu nie można dać pod tą piankową warstwę, bo się nie sklei.

aqua - imprezek jeszcze trochę w życiu będzie, więc polecam się na przyszłość :-)
 
Dziewczyny. Zazdroszczę ze juz macie imperki za sobą. U mnie w środę za tydzień. Będzie 11 osób + 4 ( razem z Olim) bejbiski. No i teraz siedzę na Pinterescie z siostra i wymyślony jakie by tu ładne ozdoby porobic. Magda ma do tego dryg więc pewnie fajowo wyjdzie. Ja chce upiec ciasteczka 1 z niebieskim lukrem plastycznych. Dziś spędziłem cały dzień na szukaniu foremki 1. W tym cholernym kraju nic nie ma. Foremki występują tu w wersji świątecznej i serca. I koniec. Na Allegro są tylko mini małe. Znalazłam na angielskim eBayu i teraz sie modlę by do soboty doszła przesyłka do mojej siostry. ( w niedziele leci do mnie). Nigdy nie pieklam maslanych ciasteczek, nie mówiąc o jakiś lukrach. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
 
winki trzymam kciuki żeby paczka doszła do siostry na czas&&&& i za ciasteczka oczywiście tez :)
p.s oglądałam wczoraj Twoje zdjęcia na fb - świetne są no i Ty jaka lasencja!
 
reklama
No i kubusiowe foteczki urodzinowe...
Niestety wiekszosc wyszla rozmazana :-( Bo mlody był w ciągłym ruchu.... Ale conieco wam przedstawie jak maly urwis się wtedy zachowywał ;-)


No i tak z torcikiem to mamy tylko to jedno zdjecie co na FB dalam - naszej rodzinki :baffled: pozostale nie wyszly. Gosci wam tu tez nie wkleje bo mysle zeby nie chcieli.
Zaluje ze nie wyszly tez zdjecia z wróżby, oraz z zabaw w jakich młody uczestniczył.
Pozostale fotki to takie ustawiane w kilka osob, ale i do nich młody nie był zbyt przychylny... ciagle sie wkurzal jak ktoś brał go na kolana...
No więc tyle jest uśmiechniętego kubusia okołourodzinowego :-D


DSC_1035.jpgDSC_1032.jpgDSC_1034.jpgDSC_1043.jpgDSC_1048.jpgDSC_1080.jpgDSC_1090.jpgDSC_1120.jpgDSC_1135.jpgDSC_1175.jpg
 
Do góry