reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze Urodzinki Naszych Pociech :)

Torcik Pawełka ...
IMG_0438.jpg
Smak Pycha, Goscie zachwyceni wymyslali co by chcieli zjesc no i kazdy w szoku ze taki tort :D kolor chciałam aby był mocniejszy niestety taki jasny wyszedł ... no i ozdobienie na szybko bo dosc mialam bo krem nie nadawał sie na wierzch ;/ zle sie rozsmarowywał na gladko ... ogólnie wystawilam se 4+ :D hehehehe
 
reklama
Torcik Pawełka ...
Zobacz załącznik 300223
Smak Pycha, Goscie zachwyceni wymyslali co by chcieli zjesc no i kazdy w szoku ze taki tort :D kolor chciałam aby był mocniejszy niestety taki jasny wyszedł ... no i ozdobienie na szybko bo dosc mialam bo krem nie nadawał sie na wierzch ;/ zle sie rozsmarowywał na gladko ... ogólnie wystawilam se 4+ :D hehehehe


zostało kawałek jeszcze????:D:D:D śliczny:-) widziałam pierwsza ale jeszcze raz pochwalę hihi:-) następny ukryty talent cukierniczy do pary z Kilolkiem :p:p ja wystawiam 10 jak w TZG haha
 
reklama
Dziewczyny ale wy jestescie zdolne! Piekny tort Kasiula no i te swinki czaderskie! Dziunka moja tez tylko korone na chwilke miala, bo zaraz ja sciagnela i chciala poodrywac wszystko co na niej przykleilam. Madelenka nie ma wiele wloskow, ale malutkie spineczki da sobie przypiac, pod warunkiem, ze nie wie ze jej zalozylam. Zakladam jej przy zabawie, jak jest czyms zajeta, tak zeby nawet nie zauwazyla. Na spiaco to tez rozwiazanie ;o)
 
Ostatnia edycja:
Do góry