reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pierwsze Urodzinki Naszych Pociech :)

Takie samo jak Twoje!!! Absolutnie!!!
I roczek powinien wyglądać jak urodziny dziecka, a nie impreza dla starych.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
wiec wlasnie to byla impreza dla starych. Z dań dla dzieci- flipsy i biszkopty, a i jeszcze inne okolo roczne dzieci jadły tort orzechowy.. ja nie dałam mlodemu.. krem ciezki , nasaczony alkoholem!!!!, orzechy. masakra.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Co do urodzin-alkoholu nie bedzie!! Powiem wam ze nie mam pojecia jak zorganizowac urodzinki, zeby było oki. Poczekam na wasze relacje i sytuacja sie rozjaśni. Cleo ty chyba bedziesz nastepna w kolejce. Prosze o szczegółowo drobiazgowy opis urodzin ;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja marzę o zaproszeniu dzieciaczków mniej więcej w wieku Asi, myślę przede wszystkim o Antku i Pawełku (ktoś jeszcze chętny? ;) ) ale nie wiem jak nam się uda, to wszystko zależy od finansów... i oczywiście menu pod dzieci , ozdoby itd

Aaaaa na pewno zrobimy Asi (oprócz dla gości) mniejszy tort tylko dla niej ;) wzorem filmiku z linku Katrenki na urodzinach :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
. Cleo ty chyba bedziesz nastepna w kolejce. Prosze o szczegółowo drobiazgowy opis urodzin ;-)


za 2 tyg w week imprezowanie a ja w lesie...co chwila zmieniam zdanie co do tortu i D wczoraj po zjedzeniu wuzetki z cukierni powiedział zebym taki własnie zrobiła tort...no ok ..tylko ja nigdy wuzetki nie robiłam a chce taka prawdziwą ze smietany..tyle przepisów w necie az głowa pęka...

a no i wpadlam na pomysł ze jak Igorek pojdzie w piątek spać,ja i D nadmuchamy mnostwo balonów porozrzucamy po pokoju ,poprzywieszamy i jak rano w sobotę wstanie to dopiero zrobi wielkie oczy jak w pokoju kolorowo,chcę aby już od rana czuł że jest to jego wyjątkwy i szczególny dzień...to jeden z pomyslów...nad reszta myślę...:-)
 
reklama
Do góry