reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze urodzinki... I kolejne rowniez! :)

KatarzynaWilla czy w stylu Dynasti to nie wiem.Pierwsze pietro 240 metrow,a parter o tym samym metrazu przerobiony na sale na przyjecia.Do tego wielki ogrod przed domem z trawnikami(ile sprzatania:-()
Lenaestesmy katolikami.Ale tutaj maz czy ojciec ma zawsze racje.Tutaj kobieta nie moze podniesc glosu na meza przy ludziach(w domu to inna sprawa).Ja np. sprzatam u ciotki mojego P. bo kobieta nie widzi.Nie wyszla za maz.A decyzje czy pomalowac mieszkanie ,kiedy zrobic oplaty podejmuje jej szwagier.
Mnie tutaj mezczyzni nazywaja podzegacz.I boja sie puszczac ze mna kobiet do miasta na zakupy:-D.Raz jak moj poszedl z kolegami do baru (Victoria miala z 2 miesiace) i spoznil sie 5 minut , wpadlam do baru z dzieckiem na reku wydarlam sie po wlosku ze dziecka sama sobie nie zrobilam palcem, dalam coreczke tatusiowi(z brudna pielucha),torbe i wyszlam.Pozniej wlasciciel baru mowi mi ze nie zyczy sobie zmiany pieluch z kupa w barze na stole bo smierdza.No tak jak w zyciu pieluchy nie zmienil to mysli ze dzieci robia kupe o zapachu kwiatkow.
Mamy przyjaciol kawalerow(30-35 lat)co mamusia szykuje ubranka dla dziecka.Wchodzi taki do lazienki i sie drze: mama gdzie mam slipy,skarpetki, spodnie i koszulke.Ja tobym takie 30-letnie dziecko zatlukla przy pierwszym zapytaniu.Nie mowiac ze jak synus wyjdzie na dyskoteke to mamusia nie spi czekajac na niego.Czasami do rana.
Zona wloszka rzadko pracuje jak przyjda na swiat dzieci.Inaczej z cudzoziemkami.Ja np.pracuje jako opiekunka(czytaj pomoc domowa) 4-5 godzin dziennie.Kocham moja gwiazdke ale nie wyobrazam sobie byc zamknieta caly dzien w domu ,wychodzac na spacerki, gotujac i sprzatajac.Nie moc pojsc do fryzjera, czy na kawe z kolezankami bo ciagle jest sie z dzieckiem w domu nie mogac liczac na pomoc tatusia.
To tyle z wiadomosci ze swiata.Pozdrawiam i milego dnia zycze.

Strasznie ja dla mnie...ale podziwiam Cię ze wytrzymujesz.....bo ja bym jaja po kolei poobcinała siekiereczka na pienku:)
 
reklama
Skoro rodzina polsko - wloska to ja stawiam, że chrześcijanie :-D bo to i w Polsce i we Włoszech religia dominująca

Agnieszka - podziwiam taką imprezę robić :tak: ja osobiście wolę kameralne grono z ludźmi, których naprawde kocham, a nie których wypada zaprosić :tak: ale wiadomo co kraj to obyczaj i czasem trzeba isć na kompromis :-)
hehe co do religi nic mnie już nie zdziwi!!!A to, że jakaś religia dominuje to tylko wymysły...bo teraz to jest kogel mogel religijny:)
 
oczywiscie Lenko. wiele bym dala za wor do kartofli :-D:-D
bo jeszcze wykraczesz.Podobno chlopom odbija jak przygrzeja sloneczko.A slyszalam ze w Polsce upaly.U nas do poludnia sloneczko a popoludniu leje-i tak od trzech tygodni.

Moj to wytresowany ,ale wspolczuje tym dziewczynom co powychodza za maz za takich mamisynkow.Chociaz na poczatku moj byl taki sam.Ciagle pytania gdzie to czy tamto bo znalezc nie moze.Faktycznie tyle metrow i szaf a ja codziennie zmieniam wszystko:-D.Wytrzymalam dwa tygodnie i bunt.
Moja tesciowa do tej pory szykuje ubrania dla tescia(tesciu ma 85 lat).
LENA a pozniej gdzie bys miala przyjemnosc jak poobcinasz?:-D. No i ja sie wiecznie buntuje.Tak bylo w zaszlym roku jak sie mala urodzila.Chcialam aby mala miala dwie narodowosci.Tesciu z krzykiem po co dziecku narodowosc polska.Przeciez wloszka .JA odpowiedzialam ze sroce z pod ogona nie wypadlam , jestem polka czy chce czy nie ,wiec i mala musi miec.Tym bardziej ze mowie do malej tylko po polsku.Zabralam kochana wnusie dziadziusia i tyle mnie widzial. Dwa miesiace nie chodzilam ja ani nie pozwolilam mojemu P. zawiezc malej.Skutek- tesciu sam zaplacil za paszport i podroz do Rzymu.Teraz wie ze ja niezartuje, chociaz raz powiedzial do zony ze za zadne skarby nie chcialby mnie za zone.I tesciowa teraz troche bardziej docenia.W tym roku pierwszy raz kupil kwiaty i czekoladki na dzien kobiet (malzenstwo 55 lat)
 
bo jeszcze wykraczesz.Podobno chlopom odbija jak przygrzeja sloneczko.A slyszalam ze w Polsce upaly.U nas do poludnia sloneczko a popoludniu leje-i tak od trzech tygodni.

Moj to wytresowany ,ale wspolczuje tym dziewczynom co powychodza za maz za takich mamisynkow.Chociaz na poczatku moj byl taki sam.Ciagle pytania gdzie to czy tamto bo znalezc nie moze.Faktycznie tyle metrow i szaf a ja codziennie zmieniam wszystko:-D.Wytrzymalam dwa tygodnie i bunt.
Moja tesciowa do tej pory szykuje ubrania dla tescia(tesciu ma 85 lat).
LENA a pozniej gdzie bys miala przyjemnosc jak poobcinasz?:-D. No i ja sie wiecznie buntuje.Tak bylo w zaszlym roku jak sie mala urodzila.Chcialam aby mala miala dwie narodowosci.Tesciu z krzykiem po co dziecku narodowosc polska.Przeciez wloszka .JA odpowiedzialam ze sroce z pod ogona nie wypadlam , jestem polka czy chce czy nie ,wiec i mala musi miec.Tym bardziej ze mowie do malej tylko po polsku.Zabralam kochana wnusie dziadziusia i tyle mnie widzial. Dwa miesiace nie chodzilam ja ani nie pozwolilam mojemu P. zawiezc malej.Skutek- tesciu sam zaplacil za paszport i podroz do Rzymu.Teraz wie ze ja niezartuje, chociaz raz powiedzial do zony ze za zadne skarby nie chcialby mnie za zone.I tesciowa teraz troche bardziej docenia.W tym roku pierwszy raz kupil kwiaty i czekoladki na dzien kobiet (malzenstwo 55 lat)


To super nie daj się POKAŻ jakie Polki to zadziory:)
 
To super nie daj się POKAŻ jakie Polki to zadziory:)

Tutaj mowia ze zona polka ,maz wloch to gorzej niz bomba.Maja dobre zdanie o polkach , ze czyste dbaja o dom i meza tylko ten charakter.Nie sa ulegle i pokorne , tylko maja wlasne zdanie i za duzo mysla.:-D

Ide sie pakowac bo w niedziele do Polski jade:-D:-):happy:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry