reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze urodzinki... I kolejne rowniez! :)

reklama
Koriander - nie doszło... no bo ja chora :( ale może w końcu... właśnie się ostatnio zastanawiałam nad tym czy to możliwe że Ty i Lilcia macie urodziny w ten sam dzień?!?!?! ale jazda!!!! ;) super prezencik dostałaś :)
 
Koriander - rzeczywiście super z tymi urodzinkami:):):)
Ja mam urodzinki 11 dni przed Jasiem:) Urodziny obchodziłam w szpitalu:) Cały dzień świętowania było bo w sumie 3 torty mi przywieżli:p Dziewczyny wszystkie miały radochę:) oczywiście razem ze mną:)
 
A Damiś ma urodziny 4 dni przed naszą rocznicą ślubu, więc w sumie 2 okazjie... no i mąż chrzestnej też ma urodziny jakoś tak po 12 czerwca... ;) Ja od razu mówię, że urodziny Damianka, jeśli pogoda pozwoli, odbędą się na działeczce!!! :) wszystko tanim kosztem ale uwielbiamy tam spędzać czas!!! ;)
 
Hanka od zawsze miala urodziny na działce i myślalam ze jeszcze dłuugo tak bedzie a tym czasem działeczkę zabrali i budują tramwaj;/
 
u nas tez prawie brak dzieci-bedzie oczywisie zuzi najmlodsza ciocia -lat4, syn kuzyna- lat 3 i corka kuzynki -roczek(o ile ci ostatni sie zjawia),
bedzie tort-juz owego poszukuje :)
alko-tylko na toast-wychodze z zalozenia ze to roczek a nie 18nastka! pozatym urodziny wyprawiam w tyg -dokladnia w dzien urodzin (chcialam w weekend ale zbiegloby sie to z pierwsza rocznica smierci mojego wuja :( niedane mu bylo poznac malej:-:)sad:)

impreza bedzie prawdopodobnie gdzies w wynajentym lokalu-z braku miejsca czy to u moich czy m rodzicow-gdybym miala pewnosc ze pogoda bedzie to inna sprawa..
beda balony i mysle o basenie wypelnionym malymi pileczkami (ale to juz na dzien przed bede myslec) a no i maszynka do robienia baniek o tak bedzie duzo baniek........
zaproszenia robie sama-jak juz skoncze to wrzuce i sie pochwale :)
 
reklama
my robimy roczek nad morzem,bo akurat w mielnie bedziemy.bedzie tylko moj brat,mama,jej facet,ja,mariusz, i kuba ... tesciow nieeee :D:D:D
 
Do góry