reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ruchy

reklama
A u mnie powoli zaczyna się ...Nie są to jeszcze kopniaczki ale ewidentne przemieszczenia z miejsca na miejsce :))) To bardzo fajne uczucie :)))
Pozdrawiam i czekam razem z wami na porządnego kopniaczka :)))))



 
dziewczyny zaczynam sie martwic...
wiem ze to pewnie blahe..mianowicie...
czulam ruchy juz z 2 tyg., teraz cisza od ok 2 dni.
I wiem ze to nie 30tydzien tylko 19 dopiero ale siedze i mysle dlaczego sie nie rusza.
A jak tak siedze i dumam to sie denewuje ia to nie zdrowe...
Mam sie czym przejmowac w ogole?
Uspokojcie mnie chociaz troszke, prosze :/
 
naprawde niemasz sie czym martwic moja niunia od 12 tyg. sie wierciła i nagle tydzien temu 3 dni nic zato na 4 dzien taki maraton w nocy se dzidzus urzadził ze spac niemogłam:)
 
nio a ja nadal nic nie czuje:-:)-:)-( takze zazdroszcze wam dziewczynki.. niby teraz konczymy 20-ty tydzien i nadal cisza.. niby cos tam czuje, ale tylko jak przyloze reke do brzucha, ale i tak niewiem czy to to, czy to moje jelita:baffled: narazie czekam, bo chyba nic innego mi nie pozostalo:-(
 
Ja pierwszy kopniak a raczej zaczepke z brzuszka mialam 1 listopada.Potem zawsze po jedzeniu albo wieczorem ktosik pukal co jakis czas od srodka tak delikatnie,a teraz od kilku dni cisza...wizyte mam dopiro 1grudnia.mam nadziejeze malenstwo da mi jakies znaki bo straszniesie martwie.Moze za maloodpoczywam,bo ja ciagle cos robie itp...sama juz nie wiem:crazy:
 
Ja pierwszy kopniak a raczej zaczepke z brzuszka mialam 1 listopada.Potem zawsze po jedzeniu albo wieczorem ktosik pukal co jakis czas od srodka tak delikatnie,a teraz od kilku dni cisza...wizyte mam dopiro 1grudnia.mam nadziejeze malenstwo da mi jakies znaki bo straszniesie martwie.Moze za maloodpoczywam,bo ja ciagle cos robie itp...sama juz nie wiem:crazy:
ja to samo, wizyte mam 3 grudnia i tez teraz cisza...
wiec czekamy razem...
troszeczke mi ulzylo ze nie tylko ja mam takie problemy...czyli nie jest to cos dziwnego


no to czekamy dziewczyny
 
reklama
spokojnie dziewczyny, mój maluszek jest dość ruchliwy, ale to zalezy jaki ma dzien, czasami jeden dzien szaleje od rana do nocy a potem dwa dni odpoczywa. Nie martwcie sie na zapas, to jeszcze wczesnie wiec takie kilkudniowe przerwy są normalne.
 
Do góry