reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ruchy

spokojnie dziewczyny, mój maluszek jest dość ruchliwy, ale to zalezy jaki ma dzien, czasami jeden dzien szaleje od rana do nocy a potem dwa dni odpoczywa. Nie martwcie sie na zapas, to jeszcze wczesnie wiec takie kilkudniowe przerwy są normalne.
i znow odsapnelam z ulga :tak:

dzieki, w takim raziem czekam na kopniaki :)
widocznie moj/a mała/mały też odpoczywa ;-)
 
reklama
nio i ja wkoncu poczulam babelka:-):-):-) uczucie super;-)

wiem, ze strasznie glupie pytanie ci zadam :zawstydzona/y:, ale proszę opisz własnym słowami jakie to uczucie, bo widzę po naszych suwaczkach, ze będziemy rodzić razem, a ja coś czuję, tylko nie wiem czy to maluszek czy nie np. moje jelita, z góry ci dziękuję
 
Mój synuś od wczoraj daje popisy na całego!! Wierci się non stop, wczoraj wieczorkiem jak już leżałam w łóżku i trzymałam rękę w miejscu gdzie się dobija do mnie (a jest to przeważnie z lewej strony)czułam tak wyraźne kopniaczki że aż byłam w szoku. A czasem czuję jakby nóżki prostował takie dziwne uczucie ale przecudowne :-D Coraz bardziej nie mogę się go doczekać:tak:
 
u mnie podobnie jak u Bubaska i Aniolka byly bylo a teraz cisza....tez mam schizy..niby cos tam mnie polaskotalo wczoraj, ale dzis nic nie czuje
 
Ja muszę się pochwalić że w końcu w ubiegły piątek poczułam kopniaczki:-) Do tej pory były tylko bulgotki i takie przelewanie się jakby w jelitach a teraz nareszcie coś konkretnego. I jestem już pewna że to mój malutki skarbek:-D:-D:-D
 
A mój bobasek nie kopie :-( Tylko się bulgoce :-) tzn może i on miedzy przekręcaniem się to mnie gdzieś tam szturchnie ale ja nie czuje takich pojedynczych koniaczków, albo ja źle odczytuje uczucia. Może właśnie te bulgotki to są taki kopniaczki.
 
spaczyna niop widze, ze masz takie same watpliwosci jak ja mialam.. tez niby cos czulam, takie "babelki" ale nie bylam pewna czy to dzidzia czy jelita.. nio a ostatnio to czuje i juz wiem ze to raczej nie jelita:-) hm.. jakby opisac to uczucie.. ja poczulam cos takiego jak by mi sie w brzuchu wiercilo doslownie.. nawet maz jak przylozyl reke tez poczul to bardzo wyraznie i stwierdzil, ze jak on czuje przez brzuch to jak ja to musze czuc.. przedtem te babelki byly, ale takie slabiutkie.. moze i to byly kopniaczki, ale nie tak wyczuwalne jak teraz.. niop ale pociesze cie, bo jak bylam ostatnio u gina i zapytal o to czy wyczuwam ruchy, to sam stwierdzil ze jeszcze mam czas i pewnie lada chwila cos poczuje.. tym bardziej ze jest to moja pierwsza ciaza i moglam niewiedziec jakie to uczucie.. wiec nic sie nie martw i glowa do gory:-) pewnie wnet tez poczujesz i nie bedziesz miala, zadnych watpliwosci, ze to dzidzia;-)
 
reklama
Do góry