reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ruchy

Witajcie !!!
Ja też jeszcze nie czuję wyraźnych ruchów dziecka :-( Jest to moja druga ciąża i drugi dzidziuś, ale córkę urodziłam już przeszło 8 lat temu i powiem szczerzę, że nie pamiętam kiedy pojawiły się pierwsze ruchy :sorry: Wiem tylko tyle, że chciałabym je czuć i mieć pewność, że wszystko w porządku. Tak wiem - cierpliwości....:-)
 
reklama
heh a ja juz od tygodnia czuje tornado w brzuszku. maluch jak zacznie brykac to az mi niedobrze. czasami dwa dni jest spokojny a na trzeci daje popis ze hej.
na razie to takie dziwne uczucie, jakbym miała balon w woda w którym jest wodne tornado i cos tam sie w nim rozbija, takich typowych kopniaczków to dopiero ze 3 zaliczyłam, ale to az dech mi zaparło. Czasami to podobne to ataku biegunki ;/
 
ja ostatnio mam takie wrażenie, jakbym połknęłam żabkę ;-) wyobraźcie sobie, że złapałyście małą żabke i tak się wam obija o dłonie, bo chce się wydostać :-) mniej więcej coś takiego czuję :-) strasznie śmieszne uczucie jak coś Ci tak się wierci w brzuchu :-) może to ta czkawka o której pisały dziewczyny? :-) pojawia się w miarę regularnie w nocy, zwłaszcza po słodkim posiłku :-)
 
heh a ja juz od tygodnia czuje tornado w brzuszku. maluch jak zacznie brykac to az mi niedobrze. czasami dwa dni jest spokojny a na trzeci daje popis ze hej.
na razie to takie dziwne uczucie, jakbym miała balon w woda w którym jest wodne tornado i cos tam sie w nim rozbija, takich typowych kopniaczków to dopiero ze 3 zaliczyłam, ale to az dech mi zaparło. Czasami to podobne to ataku biegunki ;/


JA JUŻ TEZ TAK CHCEM :) ;-):-):wink:
 
Moja kruszynka robi się aktywna :-) Dalej co prawda nie czuje koniaczków co by mi dech zapierały, ale maluch musi tam nieźle się machać bo czuje jak pływa :-)
I czasem mi się zdaje ze czuje taki delikatne muśnięcia. Może to są właśnie te pierwsze kopniaczki?
 
reklama
Do góry