reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ruchy

reklama
ja w pierwszej ciazy ruchy czulam od 15 tygodnia ateraz od12tyg. to zalezy kazda ciaza jest inna, a wiec kazda czuje inaczej:) a to co pisza to tylko przyblizenia ktore wcale niemusza sie sprawdzac
 
Czekałam i czekałam ... no i udało się zaczął się wiercić narazie delikatnie i słodziutko:) w odczuciach, bo na wczorajszym USG kopał jak mały wariat!!! Pozdrawiam wszystkie dziewczyny!
 
bredzelek nio to gratuluje pierwszych wyczutych ruchow:-) ja tez niedawno dopiero poczulam, z tym ze to nie byly delikatne musniecia a juz chyba kopniaki solidne:-) hi hi teraz maluszek jak sie wierci, to nawet golym okiem po brzuchu widac.. wczoraj wieczorem mezus siedzial i wypatrywal, bo wtedy maluszek najbardziej sie "uaktywnia";-)uczucie poprostu super:-)
 
no moj groszek raz dokazuje raz nie.... raz mam rewolucje w brzusiu raz nie...ale 2 noce temu to chyba sie na zakrecie nie wyrobil i walnal mnie w pecherz az zawylam. ale takie codzienne ruchy to jeszcze za wczesnie narazie bąbelki, i laskotanie w brzusiu

jakies 10 min temu kichnelam iiiiiiiiiii....maly wyraznie sie poruszyl. takie odczucie jak by ktos w srodku fiknal koziolka hehehhehe
 
Ostatnia edycja:
Ja w pierwszej ciąży czułam ruchy sporo wcześniej - nie pamiętam ale wydaje mi się, że ok 17 tyg. a teraz dopiero od niedzieli czyli tydz 20 :))) Zależy to też od masy ciała niestety bo mi przez ostatnie 9 lat przytyło się ponad 10 kg !!!!! No ale najważniejsze, że już się rusza i ja to czuję. Wierci się, przekręca i czasami da małego kuksańca :)))



 
reklama
to moja pierwsza ciaza, dzisiaj jak zjadlam obiadek to strasznie mi w brzuchu bulgotalo mam nadzieje ze to juz poczatki i nie dlugo poczuje solidnego kopniaka :tak:

 
Do góry