reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze Ruchy Naszych Maluszków Mamy Lipec 2014

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dlatego się dziwię, że już tak wysoko go czuję. Jest w położeniu dowolnym i się pyrga po całym brzuchu, najczęściej wali w lewy bok, ale kilka razy dostałam już właśnie wyżej. Jednak do położenia główkowego to jeszcze mu daleko
 
reklama
Moj maly polozony jest glowka do dolu juz i namocniejsze kopniaki daje mi po zebrach . Jednoczesnie lapkami gmera mi jakby w odbycie ;) dziwne to.
 
emily moja też tak się wypycha! czasami mam wrażenie, że nogami zrobi mi dziurę w brzuchu tak mocno je wypycha. Niestety najlepsza akcja jest codziennie o 4 nad ranem i jeszcze nie udało mi się uwiecznić jej "nocnego życia" :-D
 
Emily super! Mój synek jeszcze dwa tygodnie temu tak mocno szalał i kopał co chwile. Teraz juz czuje ze ma ciut mniej miejsca w macicy bo czuje raczej ciagłe przeciąganie i wypychanie. Cudowne to jest.
 
Ja do wczoraj czulam tylko rozpychanie... Teraz znow sie jakos ulozyl nogami do gory i kopie jak wariat... Najfajniejsze sa nowe ruchy jakie zaobserwowalam, takie falowanie calego brzucha :) juz maluchy maja malo miejsca. 29 tydzien... Ale to szybko leci!
 
Nie otwiera mi sie filmik :( sprobuje pozniej na kompie, bo jestem ciekawa.

Teraz tez czuje takie przeciaganie. Jak faluje mi brzuch i chce pokazac M to maly od razu przestaje sie ruszac... Zlosliwiec jeden
 
Mi na telefonie też się nie uruchamia. Później na kompie zobaczę.

Moja ma teraz fazę na wiercenie się, ociera się fajnie przy zmienianiu pozycji. Nie tak często już ma czkawkę ale za to jak zaczyna ćwiczyć to muszę ją kontrować bo boli, ja chyba mam za cienką warstwę izolacji ;)

Trzeba będzie zacząć liczyć ruchy. Sugerują w książce dwa razy dziennie. W ciągu 10 min chyba 10 ruchów. Na razie mała spełnia normę bez specjalnego rytuału liczenia.
 
reklama
Mi gin nic o liczeniu ruchow nie mowil, ale na kolejnej wizycie zapytam. Czuje ruchy w miare regularnie wiec sie nie martwie.

A okreslenie polozenie glowkowe co oznacza?
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry