reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ruchy dziecka

reklama
ja juz w 13tc. czułam "coś dziwnego" w brzuchu,jakby bulgotanie,bąbelki,ale wszędzie czytałam,ze to za wcześnie.Teraz jestem w 18 tc. i ciągle jakiś wyraźnych ruchów nie czuję.Na tamto bulgotanie przestałam zwracać uwagę,bo łatwo je pomylić ze zwykłymi ruchami jelit,ale własnie nie wiem czy czekać na pierwsze ruchy czy ja je już od dawna czuję ;) Najbardziej przeraża mnie,że ruchy trzeba liczyć i,że jeśli przez jeden dzień nic się nie czuje,to coś złego oznacza.Mi jest ciężko tak to kontrolować, skoro nie mam pewności czy te ruchy już odczuwam.
 
Wyczytałam gdzieś,że jak już się je czuje to należy je, mniej więcej, o tej samej porze liczyć codziennie.Oczywiście to była tylko teoria z internetu,może nie być prawdziwa ;)
 
Do góry