reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ruchy dziecka

ja poczułam pierwsze ruchy pod koniec 17 tygodnia. oczywiście stosuję się do wyliczeń lekarza, a nie z cyklu, ponieważ on twierdzi, że skoro 2 usg się razem pokryły to bardziej prawdopodobny jest termin z usg.
dzidzia daje mi czasem popalić :-D tylko nie wiem jak długo będę to wytrzymywać:baffled:
 
reklama
Moja Pchła wybrała sobie dobre miejsce jako trmpolinę, tam gdzie najwięcej przyjemności sprawia;-). Tylko za każdym razem zastanawiam się co się dzieje.
 
Mi dzidziuś zrobił prezent na święta i ruszał się, kopał i kiedy bawiłam się w puk puk to mu się spodobało i tak jakby mi odpowiadał kopniakiem:)wspaniałe uczucie. Teraz już codziennie czuje tego maluszka :)Długo czekałam na pierwsze ruchy ale warto bylo :):-)
 
reklama
Do góry