reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze podejście do in vitro. Kto zaczyna?

reklama
Dziewczyny a ja mam do Was pytanie, tak czysto teoretycznie żeby być świadoma różnych rzeczy !
Po IVF robiłam bete tylko 3x i juz więcej mam niepowtarzac, wizytę mam dopiero 05.05
Biorę cyclogest 2x . Gdyby tfu tfu tfu okazało się se z zarodkiem jest nie tak, to po progesteronie do puki go stosuje krwawienia mieć nie będę ?
Nie chce się stresowac i robić bete czy przyrost jest , tym bardziej ze dr mówił żeby nie powtarzać ale mam właśnie w głowie ze jednak cos złego się wydarzy i zastanawiam się właśnie w jakiś sposób jak nie krwawienie mogłabym odczuwać 🥹
Hej, niby nie powinno dostać się okresu podczas brania proga, ale ja niestety dostałam. 10 dnia po transferze nastąpiło krwawienie. Także rzadko, ale się niestety zdarza. Głowa do góry, może akurat się uda 😊
 
Dziewczyny a ja mam do Was pytanie, tak czysto teoretycznie żeby być świadoma różnych rzeczy !
Po IVF robiłam bete tylko 3x i juz więcej mam niepowtarzac, wizytę mam dopiero 05.05
Biorę cyclogest 2x . Gdyby tfu tfu tfu okazało się se z zarodkiem jest nie tak, to po progesteronie do puki go stosuje krwawienia mieć nie będę ?
Nie chce się stresowac i robić bete czy przyrost jest , tym bardziej ze dr mówił żeby nie powtarzać ale mam właśnie w głowie ze jednak cos złego się wydarzy i zastanawiam się właśnie w jakiś sposób jak nie krwawienie mogłabym odczuwać 🥹
Czekamy z niecierpliwością do Twojej wizyty i dobrych wieści ☺️❤️ Ja mam wizytę dopiero 12.05 to jeszcze długo... Choć nie wiem czemu tak, skoro pomiędzy naszymi transferami jest tylko 1 dzień różnicy 😊 ale pewnie co klinika i doktor to inne zalecenia 🙂
 
Hej, chciałabym dołączyć. Liczę że zaraz rozpocznę całą procedurę.
W skrócie, to za mną 5 lat walki, poronienie w lutym.
Jutro wizyta w klinice i ostatnie badania. I jeśli będzie ok, to w maju zaczynamy🥰
Hej, hej witamy Cię ciepło 😊 i trzymamy kciuki żeby jak najszybciej wszystko się zaczęło i doprowadziło do celu 🥰
 
a ja mam jakiś kryzys emocjonalny.... nie wiem może to przez te tabletki antykoncepcyjne..... moja głowa cały czas myśli i cały czas mam te mieszane uczucia czy sie uda czy nie.... chce do tej procedury podjeść na spokojnie z myślą co ta być to będzie....
do tego jak widzę jak mój chłop sięga po piwo to dostaje białej gorączki, co prawda sięga po nie rzadko ale na sam widok butelki ciśnienie mi podskakuje.... a on nie rozumie dlaczego tak sie denerwuje... muszę dzisiaj z nim o tym porozmawiać ale pewnie sie przez to pokłócimy....
a jak wasi mężczyźni w tym czasie sięgają sporadycznie po alkohol czy totalnie nic nie spożywają ?

sorki za dobijający post ale chyba nie mam sie gdzie wyżalić :(
@marzycielko jak sytuacja? Wyjaśnione? ❤️

@Blue1996 jak się czujesz? Mi okropnie woda się zatrzymała , jestem spuchnięta, czuję się jak ludzik Michelin 🥹 piersi bolą, czuję jakbym zaraz miała okres dostać.
 
@marzycielko jak sytuacja? Wyjaśnione? ❤️

@Blue1996 jak się czujesz? Mi okropnie woda się zatrzymała , jestem spuchnięta, czuję się jak ludzik Michelin 🥹 piersi bolą, czuję jakbym zaraz miała okres dostać.
hej :)
jesteśmy po rozmowie ale tak jak przypuszczałam trochę sie posprzeczaliśmy i mamy cichsze dni, każdy z nas ma trochę racji a ze oby dwoje mamy ciężkie i uparte charaktery to musimy sie teraz trochę wyciszyć.
 
@marzycielko jak sytuacja? Wyjaśnione? ❤️

@Blue1996 jak się czujesz? Mi okropnie woda się zatrzymała , jestem spuchnięta, czuję się jak ludzik Michelin 🥹 piersi bolą, czuję jakbym zaraz miała okres dostać.
Hej hej!
Ja się czuję dobrze już, minął mi już też ból jajników prawie całkiem i zeszły ze mnie 3 kg od zeszłego piątku, liczę że też Ci szybko przejdą te objawy.
Jedyne co to czekam jak na szpilkach na telefon z kliniki o naszych maluchach.
A Ty już wiesz jak sytuacja u Was?
 
Hej hej!
Ja się czuję dobrze już, minął mi już też ból jajników prawie całkiem i zeszły ze mnie 3 kg od zeszłego piątku, liczę że też Ci szybko przejdą te objawy.
Jedyne co to czekam jak na szpilkach na telefon z kliniki o naszych maluchach.
A Ty już wiesz jak sytuacja u Was?
która to już doba zarodków ?
 
reklama
Hej hej!
Ja się czuję dobrze już, minął mi już też ból jajników prawie całkiem i zeszły ze mnie 3 kg od zeszłego piątku, liczę że też Ci szybko przejdą te objawy.
Jedyne co to czekam jak na szpilkach na telefon z kliniki o naszych maluchach.
A Ty już wiesz jak sytuacja u Was?
Ja mam dzwonić jutro po 13:00 jak już pójdą do mrożenia. W poniedziałek nadal były 4, a wczoraj nie badali maluszków.
Daj znać jak zadzwonią ✊✊♥️
 
Do góry