reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze podejście do in vitro. Kto zaczyna?

reklama
Hej 😊 jak się czujesz? Jakieś objawy się pojawiają? Czujesz sie jakoś inaczej? 😊😊 Jak znosisz to oczekiwanie na wynik? Ja to chyba za dużo myślę, bo już jestem zestresowana tym co zobaczę i się zaczynam bać 😜
Hej ! Oj ogólnie czuje się dobrze ! Ale od dnia transferu mam mega dziwne objawy! Mega mnie jajniki, macica? Sama nie wiem co boli jak na okres do tego takie jakby delikatne skurcze , ciut wrażliwsze piersi ale nie jakoś bardzo i ogólnie dziwne samopoczucie ale tak okej ! Juz nie wytrzymałam i wczoraj w 5dpt (5 dniowego zarodka 5bc) zrobiłam test 🥹 nie wierzyłam ze cokolwiek zobaczę a jednak …… stresuje się tylko czy na becie będzie przyrost, miałam iść sobota- poniedziałek ale pójdę jutro-sobota-poniedIałek.
Trzymam kciuki za Was wszystkie ! ❤️
 
Ostatnia edycja:
Hej ! Oj ogólnie czuje się dobrze ! Ale od dnia transferu mam mega dziwne objawy! Mega mnie jajniki, macica? Sama nie wiem co boli jak na okres do tego takie jakby delikatne skurcze , ciut wrażliwsze piersi ale nie jakoś bardzo i ogólnie dziwne samopoczucie ale tak okej ! Juz nie wytrzymałam i wczoraj w 5dpt (5 dniowego zarodka 5bc) zrobiłam test 🥹 nie wierzyłam ze cokolwiek zobaczę a jednak …… stresuje się tylko czy na becie będzie przyrost, miałam iść sobota- poniedziałek ale pójdę jutro-sobota-poniedIałek.
Trzymam kciuki za Was wszystkie ! ❤️
Mam w głowie świadomość że jeszcze różnie może niestety być ! Ale ciesze się z samego faktu ze nawet gdyby coś…. To że do tego zapłodnienia doszło i człowieka (tak mi wie wydaje ) będzie miał taką większą mobilizację że kurczę jednak jest to do zrobienia, jest to możliwe !
 
Hej ! Oj ogólnie czuje się dobrze ! Ale od dnia transferu mam mega dziwne objawy! Mega mnie jajniki, macica? Sama nie wiem co boli jak na okres do tego takie jakby delikatne skurcze , ciut wrażliwsze piersi ale nie jakoś bardzo i ogólnie dziwne samopoczucie ale tak okej ! Juz nie wytrzymałam i wczoraj w 5dpt (5 dniowego zarodka 5bc) zrobiłam test 🥹 nie wierzyłam ze cokolwiek zobaczę a jednak …… stresuje się tylko czy na becie będzie przyrost, miałam iść sobota- poniedziałek ale pójdę jutro-sobota-poniedIałek.
Trzymam kciuki za Was wszystkie ! ❤️
To ja mam dokładnie takie same objawy jak TY 😍😍 ale jeszcze nic nie robiłam ani testu ani też bety na którą miałam iść w sobotę, i nie pójdę bo muszę być w pracy a laboratorium czynne u nas tylko do 10 😒 mam takich wścibskich współpracowników, że zaraz zaczynają się pytania a u mnie w pracy nikt nie wie o moich staraniach. Pomyślałam, że zrobię w sobotę test może coś już pokaże jeśli się udało bo będzie to 8 dpt 😊 a betę zrobię w poniedzialek. Czekam zatem na info od Ciebie co tam wyjdzie jutro i trzymam mocno kciuki 🤗🤗
 
Hej, mam to samo… 😵‍💫 Transfer byl w sobote. Z jednej strony nie moge sie doczekac testowania, ale z drugiej strasznie sie boje… Z 9 jajeczek, zaplodnilo sie 8, ale niestety tylko jedna blastka przetrwala do transferu 😢 Bardzo sie stresuje, a potem zdaje sobie sprawe, ze stres jest przeciez niewskazany i… stresuje sie jeszcze bardziej 😖🤯
Nie pozostaje Nam nic innego jak czekać... Choć ciężko, wiem ale damy radę 😊 Kiedy zamierzasz testować a kiedy beta? ☺️
 
To ja mam dokładnie takie same objawy jak TY 😍😍 ale jeszcze nic nie robiłam ani testu ani też bety na którą miałam iść w sobotę, i nie pójdę bo muszę być w pracy a laboratorium czynne u nas tylko do 10 😒 mam takich wścibskich współpracowników, że zaraz zaczynają się pytania a u mnie w pracy nikt nie wie o moich staraniach. Pomyślałam, że zrobię w sobotę test może coś już pokaże jeśli się udało bo będzie to 8 dpt 😊 a betę zrobię w poniedzialek. Czekam zatem na info od Ciebie co tam wyjdzie jutro i trzymam mocno kciuki 🤗🤗
No miałam też iść w sobotę ale jak już zrobiłam test i pierwszy raz w życiu coś się ukazało ! To teraz schizuje czy to nie pozamaciczna i czy beta będzie pieknie rosła, dlatego jutro zaraz po 6:00 zmylam zrobić krew a w sobotę porównam 🥹

Dawaj również znac ! Mocno wierze ze będzie dobrze !
 
Hej, mam to samo… 😵‍💫 Transfer byl w sobote. Z jednej strony nie moge sie doczekac testowania, ale z drugiej strasznie sie boje… Z 9 jajeczek, zaplodnilo sie 8, ale niestety tylko jedna blastka przetrwala do transferu 😢 Bardzo sie stresuje, a potem zdaje sobie sprawe, ze stres jest przeciez niewskazany i… stresuje sie jeszcze bardziej 😖🤯

Miejmy nadzieje ze to jest ten jedyny, dobry ! ❤️ 3 mam mocno mocno kciuki !
 
Ostatnia edycja:
Mam termin 19.04, ale nie wiem czy wytrzymam do tego czasu. Myślicie, ze taki domowy test w niedziele mialby sens? 😂
A ilo dniowy zarodek masz ? Ja miałam mrożony 5, po 5 dniach od transferu zrobiłam o minimalnie ALE BYŁO WIDAC ! Chociaż z drugiej strony jak nie będzie widac bo za wczesnie ! To człowiek zeschizuje 🥹
Ja dzisiaj poszłam na bete ( 7dpt a miałam iść w sobotę ) i wyszła mi 31 wiec niedużo ale jest ! Zamiast się cieszyc to mega się stresuje czy mi faktycznie urośnie jak trzeba w sobotę !
Nie wiem czy faktycznie nie lepiej poczekac do dnia jak kazali zdobic 🥹
 
reklama
A ilo dniowy zarodek masz ? Ja miałam mrożony 5, po 5 dniach od transferu zrobiłam o minimalnie ALE BYŁO WIDAC ! Chociaż z drugiej strony jak nie będzie widac bo za wczesnie ! To człowiek zeschizuje 🥹
Ja dzisiaj poszłam na bete ( 7dpt a miałam iść w sobotę ) i wyszła mi 31 wiec niedużo ale jest ! Zamiast się cieszyc to mega się stresuje czy mi faktycznie urośnie jak trzeba w sobotę !
Nie wiem czy faktycznie nie lepiej poczekac do dnia jak kazali zdobic 🥹
ale ekstra!!! Trzymam kciuki ✊✊✊ czy to był pierwszy transfer?
 
Do góry