reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze podejście do in vitro. Kto zaczyna?

reklama
Ja już po wizycie. Mam 11 pęcherzyków, 4 w prawym jajniku, jeden wielkości 20mm,reszta po około 17 mm. W lewym jest 7 i sa wielkości około 16 mm. Punkcja planowana na piątek 😊✊
Dalej mam brać leki w niezmienionej dawce. W środę mam jeszcze jeden monitoring.
Estradiol 2779, progestron 1.1
 
Ja już po wizycie. Mam 11 pęcherzyków, 4 w prawym jajniku, jeden wielkości 20mm,reszta po około 17 mm. W lewym jest 7 i sa wielkości około 16 mm. Punkcja planowana na piątek 😊✊
Dalej mam brać leki w niezmienionej dawce. W środę mam jeszcze jeden monitoring.
Estradiol 2779, progestron 1.1
To chyba elegancko, co? 😁
A czy punkcja planowo wypada zgodnie z Twoją naturalną owulacją?
 
Widzę, że nie daje Ci to spokoju :biggrin2: .
Noo 😆, bo mamy rodzinna uroczystość w piątek i sobotę i kurcze jak w weekend mi też punkcja wyskoczy to słabo trochę, bo nie chce się tłumaczyć wszystkim co jak i dlaczego, a i tak już powiedzieliśmy o IVF rodzicom, co nie było w palnie :/
 
reklama
Noo 😆, bo mamy rodzinna uroczystość w piątek i sobotę i kurcze jak w weekend mi też punkcja wyskoczy to słabo trochę, bo nie chce się tłumaczyć wszystkim co jak i dlaczego, a i tak już powiedzieliśmy o IVF rodzicom, co nie było w palnie :/
Rozumiem!
Obserwowałam na insta dziewczynę, która miała w piątek punkcję, a w sobotę... swoje wesele :-D
Kiedy zaczęłaś stymulację?
 
Do góry