reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze podejście do in vitro. Kto zaczyna?

Wspolczuje Ci.
ale ze wkładki?
Kurcze, ale w sumie większość teraz jest chlorowanych, tzn wybielane jakimś.syfem
Ja.ostanio używam tych niby naturalnych, ale one są kurewsko drogie.
ja nie mowie ze mam ta bakterie przez wkładki tylko ze można sie nią zarazić stosując wkładki :) tak naprawdę to nie wiem w jaki sposób ją złapałam
 
reklama
Hejka dziewczyny. Przepraszam za nieobecność 🦥. Weszliśmy w 12 tydzień (11+2) w poniedziałek mamy 1 prenatalne 🙈 stres się pojawił. Wczoraj skończyłam schodzić z progesteron besins, został mi utrogestan i duphaston.
Samopoczucie zależy od dnia 🤔 chociaż zauważyłam, że jak zmniejszałam dawki besins to wracaly mi siły, pobudki w nocy, od 5 siedzę i myślę co robić 😅🙏 uroki, ale urocze 😁
Dam Wam znać w pon. Co słychać w brzuszku, dawno się nie widzieliśmy, bo ost. Wizytę mieliśmy 02.02 🙈 lekarz uspokajał, że jak nie ma nic niepokojącego to jest DOBRZE.. więc tego się trzymałam i jakoś przetrwałam ten czas 🙏
Zrobiłam przerwę od forum, bo moje dwie siostry transferowe poroniły 😞 dobiło i musiałam głowę wyluzować.. 😞
 
Dziewczyny w poniedziałek miałam transfer 5dniowej blastocysty. Byłam przygotowywana na cyklu sztucznym. W dniu transferu progesteron wynosił 14.24ng/ml a estradiol 2129pg/ml. Czy nie był za wysoki? Martwie się ;(
 
Dziewczyny w poniedziałek miałam transfer 5dniowej blastocysty. Byłam przygotowywana na cyklu sztucznym. W dniu transferu progesteron wynosił 14.24ng/ml a estradiol 2129pg/ml. Czy nie był za wysoki? Martwie się ;(
O kurcze, koniecznie skonsultuje z lekarzem. Ja miałam 136pg/ml estradiolu i mi zwiększył dawkę. Może u Ciebie jakiś błąd w lab?:/
 
reklama
Do góry