reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze podejście do in vitro. Kto zaczyna?

reklama
Super, ja jutro powtarzam plus progesteron. Wczoraj wieczorem miałam brązowy śluz i już się wystraszyłam 😮‍💨
Wczoraj był 7dpt więc podobno może być jeszcze po implantacji... Którąś z Was też to spotkało?
To mogla byc implantacja 🤔 ja nie miałam plamienia tylko skurcze brzucha w 6dpt.
Jaki miałaś próg. 7dpt ?
Ja w 6 dpt. Miałam próg. 10,6 , zwiększyłam dawkę próg. Besins i wczoraj 8dpt. Mam już 38,9 🤔✊🏼
Kolejna beta u mnie w poniedziałek.
Trzymam kciuki za przyrost 🥰🥰✊🏼
 
To mogla byc implantacja 🤔 ja nie miałam plamienia tylko skurcze brzucha w 6dpt.
Jaki miałaś próg. 7dpt ?
Ja w 6 dpt. Miałam próg. 10,6 , zwiększyłam dawkę próg. Besins i wczoraj 8dpt. Mam już 38,9 🤔✊🏼
Kolejna beta u mnie w poniedziałek.
Trzymam kciuki za przyrost 🥰🥰✊🏼
Tylko betę miałam sprawdzić 4.01 w 7dpt i powtórzyć w sobotę 6.01 ale przecież to święto więc nie mam jak w labo zrobić. Sama dzisiaj poszłam sprawdzić progesteron żeby już wiedzieć, tym bardziej że moja lekarz prowadząca jest akurat na urlopie w tym tygodniu😔 Biorę duphaston 2x1 i crinon dopochwowo wieczorem, dzisiaj będą wyniki więc w razie czego będę dzwonić do kliniki. Czuję się jak dziecko we mgle 😅
 
Tylko betę miałam sprawdzić 4.01 w 7dpt i powtórzyć w sobotę 6.01 ale przecież to święto więc nie mam jak w labo zrobić. Sama dzisiaj poszłam sprawdzić progesteron żeby już wiedzieć, tym bardziej że moja lekarz prowadząca jest akurat na urlopie w tym tygodniu😔 Biorę duphaston 2x1 i crinon dopochwowo wieczorem, dzisiaj będą wyniki więc w razie czego będę dzwonić do kliniki. Czuję się jak dziecko we mgle 😅
To betę zrobisz w poniedziałek, głowa do góry. Będzie dobrze 🍀
 
Ahh wyniki kiepskie, siedzę i ryczę, dobrze że sprawdziłam sama ten progesteron - 5.60😩 Klinika nieczynna, nie mam z kim się skontaktować już dzisiaj. Wzięłam 2x duphaston teraz i później jeszcze progesteron dopochwowo wezmę jak zawsze. Taka jestem zła że wczoraj nie sprawdzili mi tego progesteronu bo na spokojnie bym mogła to obgadać dzisiaj. Beta chociaż w normie 😓
Teraz będę się denerwować i nie zasnę 🥺
 
Ahh wyniki kiepskie, siedzę i ryczę, dobrze że sprawdziłam sama ten progesteron - 5.60😩 Klinika nieczynna, nie mam z kim się skontaktować już dzisiaj. Wzięłam 2x duphaston teraz i później jeszcze progesteron dopochwowo wezmę jak zawsze. Taka jestem zła że wczoraj nie sprawdzili mi tego progesteronu bo na spokojnie bym mogła to obgadać dzisiaj. Beta chociaż w normie 😓
Teraz będę się denerwować i nie zasnę 🥺
5,60 to rzeczywiście nie jest najlepiej ale pamiętaj, że duphaston nie wychodzi we krwi, a ten przyjmowany dopochwowo to też nie do końca da się sprawdzić jakie daje stężenie w pochwie
 
Ahh wyniki kiepskie, siedzę i ryczę, dobrze że sprawdziłam sama ten progesteron - 5.60😩 Klinika nieczynna, nie mam z kim się skontaktować już dzisiaj. Wzięłam 2x duphaston teraz i później jeszcze progesteron dopochwowo wezmę jak zawsze. Taka jestem zła że wczoraj nie sprawdzili mi tego progesteronu bo na spokojnie bym mogła to obgadać dzisiaj. Beta chociaż w normie 😓
Teraz będę się denerwować i nie zasnę 🥺
Jesteś na cyklu naturalnym?
Dołożyłbym 1 duphaston (to Ci nie zaszkodzi) i w poniedziałek koniecznie powinnaś skontaktować się z kliniką.
 
Cześć, w piątek mam pierwszy transfer i jest na cyklu naturalnym a przynajmniej tak miało być w sobote byłam na wizycie i była lekarka która miała dyzur swiateczny i wszystko okej w 12dc endometrium 8.8mm pecherzyk dominujący 20mm, lekarka kazała mi wsiąśc w sobote ovitrelle jeden zastrzyk i od dziś brac cyclogest 2x1 i besins 3x1 nie wiem jaki plan miał nasz lekarz na ten cykl przed transferem ale czy to normalne że na naturalnym są takie dawki progesteronu?
 
Cześć, w piątek mam pierwszy transfer i jest na cyklu naturalnym a przynajmniej tak miało być w sobote byłam na wizycie i była lekarka która miała dyzur swiateczny i wszystko okej w 12dc endometrium 8.8mm pecherzyk dominujący 20mm, lekarka kazała mi wsiąśc w sobote ovitrelle jeden zastrzyk i od dziś brac cyclogest 2x1 i besins 3x1 nie wiem jaki plan miał nasz lekarz na ten cykl przed transferem ale czy to normalne że na naturalnym są takie dawki progesteronu?
oczywiście, mam identyczne 😁
 
reklama
Do góry