reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pierwsze podejście do in vitro. Kto zaczyna?

dziękuję 😍 staram się sobie tłumaczyć, że najważniejsze, że spełniono moją potrzebę znania planu, wiem co i kiedy się wydarzy, a ten czas to po prostu czas dla mnie. Muszę iść oczywiście do dentysty wyleczyć absolutnie wszystkie ubytki, chce iść do fizjo uroginekologicznego, może na jakąś akupunkturę. A z kolei antykoncepcja może pozwoli mi tak totalnie odpocząć psychicznie :)

A kiedy zaczynasz nowy cykl?
A jeszcze a propos dentysty 😅 też miałam taki plan, zresztą noszę aparat wiec jestem pod stałą kontrolą dentysty, w życiu nie spodziewałbym się, że przed samym transferem odezwie mi się ząb! A właśnie tak było, ból nie z tej ziemi, skończyło się kanałówką. To mi pokazało, że naprawdę niczego nie przewidzisz😅 lekarz za głowę się łapał 😅 No ale zdążyłam, wyleczyłam…
 
reklama
dziękuję 😍 staram się sobie tłumaczyć, że najważniejsze, że spełniono moją potrzebę znania planu, wiem co i kiedy się wydarzy, a ten czas to po prostu czas dla mnie. Muszę iść oczywiście do dentysty wyleczyć absolutnie wszystkie ubytki, chce iść do fizjo uroginekologicznego, może na jakąś akupunkturę. A z kolei antykoncepcja może pozwoli mi tak totalnie odpocząć psychicznie :)
Good plan! :-) Z tymi wszystkimi punktami w planningu - zobaczysz, że czas minie szybko.
Dentystę świetnie rozumiem, robiłam na gwałt koronki na ostatnią chwilę, ale się udało ;-) Akupunkturę polecam. Nie wiem, na ile jest skuteczna, ale cóż... najwyraźniej może zadziałać. I to nie tylko na konkretne kwestie, ale też i w związku ze stresem i ogólnym samopoczuciem. Relaksuje. Nie polecam przed pracą :-D
 
Ja jutro punkcja. Trzymajcie kciuki żebym się obudziła bo panicznie boje się uśpienia 🥺♥️
Będzie dobrze! Dla mnie pierwsza narkoza też była ogromnym stresem, ale teraz... jestem fanką :-D Naprawdę bardzo lubię ten moment - wiem, to dziwne ;-)
Akurat przy punkcji u nas nie ma uśpienia tylko krótka sedacja, szkoda... :p
 
Melduje się że się obudziłam. Dziwne uczucie , z bólem nie jest aż tak źle. Czuje się jak bym miała okres, krwawię...
Narazie do niedzieli sobie poleżę w domku , ale ta narkoza? Rozmawiałam z lekarzem ,płacząc że chce się obudzić , i nawet nie wiem kiedy znalazłam się na łóżku w którym leżałam i byłam obserwowana przez 2 h :D
 
reklama
Melduje się że się obudziłam. Dziwne uczucie , z bólem nie jest aż tak źle. Czuje się jak bym miała okres, krwawię...
Narazie do niedzieli sobie poleżę w domku , ale ta narkoza? Rozmawiałam z lekarzem ,płacząc że chce się obudzić , i nawet nie wiem kiedy znalazłam się na łóżku w którym leżałam i byłam obserwowana przez 2 h :D
Mnie bolalo podbrzusze jeszcze co najmniej kilka dni i mialam wzdety brzuch. Takze mozesz sie tego spodziewac 😀
 
Do góry