reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze kroczki i przebyte odleglosci

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Nie ma za co mam nadzieję,że szybko nam odpowiedzą bo filmik pewnie super:yes:
 
Rybciu - wielkie gratulacje dla Dominisi:-), zdolna z niej dziewczyna. Super, że udało Wam to nagrać, będziecie mieli piękną pamiątkę:tak:.
 
witam was dziewczynki! chcialam sie pochwalic ze Oliwier zaczał chodzić 31.01.2007 !!! a teraz juz ostro śmiga, gdy mu sie jednak gdzies spieszy to woli jeszcze raczki :-)
 
Justyna gratulujemy!!! Brawo Oliwier!!! Dawno Cie tutaj nie było;-) ;-) ;-)
 
Justyna brawo brawo.
A my jeszcze u siostry w Niemczech wracamy w niedziele.
 
GRATULACJE DLA DOMINISI!!!!! BRAWO, BRAWO, BRAWO!!!!1 Rybciu masz zdolną córcie :tak:

Karolcia też trenuje uparcie samodzielne chodzenie :-) i potrafi już przejść 2-3 metry :-) ale jeszcze nie mogę powiedzieć że chodzi :no: bo jeszcze bardzo się chwieje i przewraca :happy:

Buba jestem już po rozmowie z lekarką, mała ma chodzić najlepiej BOSO albo w skarpetkach. Więc jak zwykle miałaś rację:tak:

Cieszę się bo lekarka powiedziała że Karolinka robi wszystko prawidłowo i nie potrzebne już są ćwiczonka :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry