reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze "kopniaki"

Nasz niuniek już drugi dzień tak się w brzusiu panoszy, chyba wogóle nie śpi. Mój chłopina się śmieje że porządki na święta robi ;) a ja żartuję że przynajmniej okien nie musi myć ;)
 
reklama
HEHE, MIłO POCZYTAć żE TO NIE TYLKO MóJ DZIDZIUS TAKI MAłY ROZRABIAKA W BRZUCHU :)) gdzies wyczytałam ze niby od 27 tygodnia mniej sie rusza, ja mam juz 30 na karku i mam wrazenie ze wierci sie coraz bardziej :) ale to piekne uczucie :) ja sie bardzo ciesze jak mnie kopie , mogłabym sie wpatrywac godzinami w mój brzuszek jak sie rusza i wyobrażam sobie wtedy go tam w środku jakie on to ruchy wykonuje ;)
 
hej dziewczyny a jak teraz czesto czujecie ruchy maluszkow? tak pare razy dziennie czy jak? napiszcie troszke bo jestem ciakaw:happy:
 
Monia-moja mala ma juz stale pory wariowania, zawsze po jedzonku. Okolo 11, potem okolo 2-3, 4-5, no a najbardziej to wieczorem-to juz jest gimnastyka na maxa, wystawia cale czesci ciala, ale jakos nie moga nigdy zgadnac czy to nozka czy raczka. Raz zdazyla sie glowka-to jestem pewna, az cieplo poczulam pod reka-super uczucie :-)
 
no to ja mam tak samo. Stale pory, z regoly rano pomiedzy 8 a 10 jakos tak bo wtedy jestem po sniadanku i potem w poludnie a na wieczor jak leze i ogladam telewizje to wariuje:-D . Ja nie musze zgadywac czy to nozka czy raczka bo moja juz od dawna ma gowke na dole a nozki pod moimi piersiani wiec czuje jak je napina a jak cos sie rusza "wokolo pepka "czy nizej to wiem ze to raczki czy glowka. Najdziwniejsze dla mnie jest jak mnie puka w odbyt od srodka, takie to dziwne uczucie...
 
Mnie tez puka w odbyt, heheh. No i jeszcze czasem tak jakby w plecy ale to nic nie boli, tylko czuje jak sie kotek przeciaga i wyciaga, hehe.
 
mnie puka tam na dole w rozne miejsca:-D i to tez nic nie boli ale takie dziwne uczucie bo nigdy mnie tam nikt nie dotylkal tymbardziej od srodka:-D
 
A Piotruś nie ma żadnych stałych pór szaleństw - robi to prawie na okrągło :-)
Nasuwa na wszystkie strony - głowę wystawia koło pępka przynajmniej raz dziennie (mój mały obcy :-D), kopytkami też nieźle boksuje. Oj, da nam popalić...:szok:
 
Hmmm to dlaczego ja jeszcze nie rozróżniam czy dostanę nóżką czy z główki?
Mój Wojtuś skacze sobie o różnych porach dnia ale ja tylko takie wybrzuszenia widzę, ale nic wyraźniej, żadnej rączki czy nóżki :-( Może jakiś mały ten nasz urwis :confused: jedziemy w przyszłym tyg na usg to się okaże.
 
reklama
Ja też juz czuję czy Zuzia mnie kopie nóżką albo łaskocze rączką :-) - bo wiem jak jest ułożona.
Czasem wyprawia takie harce, ze cały brzuch się
rusza :-) Ale to cudne uczucie :-)
 
Do góry