reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze "kopniaki"

reklama
Moje maleństwo tez najbardziej kopie w nocy przeważnie między godziną 23 a 1 w nocy, akurat kiedy próbuję zasnąć, i rano nie potrzebuję budzika bo też około 8 - 9 moja prywatna zegarynka puka:-D .
 
moje najbardziej wieczorem pomiedzy 21 a 22,nie wspominając o tym ze kopie jak szalone jak siedze w pracy przy fotelu i ilekroc do Was cos pisze
:-):-):-)
 
Kocham ruchy mojego dziecka, potrafią mnie tak rozśmieszyć i poprawić humor, że aż czasem nie mogę się powstrzymać od śmiechu. Najfajniej jest jak to się dzieje w sytuacji kiedy muszę zachować powagę hihi :-D.
Ostatnio też zauważyłam, a nie tylko poczułam te ruchy Dzidzorka. Brzuch wygiął mi się w jedną stronę i powstała taka ruchoma kulka trwało to dobrych kila sekund.
:-D R E W E L A C J A :-D
 
ja juz mam druga ciaze i niby wiem co i jak ale kurcze ciesze sie jak dziecko gdy junior kopie albo przykladam rece zeby lepiej poczuc a Cyrylka robi paluszkiem pyk pyk braciszkowi i ten sie z nia bawi hehe. ale powiem wam ze chlopiec jest bardziej aktywny niz byla Ciri (ona teraz se odbija chyba). godziny pobudek rozne ale najpewniejsze jak zjem troche Nutelli :)))))
 
Chyba rację masz Asylan z tymi ruchami, mój synek się prawie cały czas rusza i to czasem bardzo mocno. Co ciekawe te ruchy są czasem wszechobecne, najpierw mnie kopie nad pępkiem, za chwilkę czuję harce z boku, potem nad wzgórkiem. :-D:-D:-D Dzikie harce i szaleństwo z pępowiną :-D:-D:-D
 
reklama
Oj Kochane, żebyście miały rację. To może okaże się że u mnie jednak mieszka facecik? Weronisia była bardzo spokojna, tak jak Cyrylka Asylan, miała swoje pory na ruchy i te ruchy były bardzo delikatne i rzadkie. Najpewniejsze były wtedy gdy leżałam w wannie - wtedy pływała, lub słuchałam muzyki - wtedy były tany tany.
Natomiast to Maleństwo bryka przez dzień cały - a często i w nocy, rozrabia non stop i popukuje wszędzie gdzie sięgnie. Więc może....
 
Do góry