reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze kłopoty z naszymi maluszkami

reklama
Loja jak dziś sie miewa Mateuszek?

u nas pobyt przymusowy w domu trwa,zapalenie ucha bez temperatury i katar

zdrówka wszystkim ale nam sie pochorowało po tym przedszkolu
Cóż zęby zacisnąć i wytrwać ten rok
 
O kurka ile dzieci choruje....i nie tylko dzieci
Ja dopiero dzis czuje sie lepiej a w poniedzialek do pracy....Maciej wyszedl sam z kataru ..byl na syropakach i witC. ZE mna nieco gorzej bo mam katar i bole glowy i gucio moge brac tylko mleko z miodem i sok malinowy.....ehhh jakos musze ptzetrwac
Buziaki dla Was i dzieciaczkow
 
Duzo zdrowka dla chorowitkow...
My choc nie chetnie dolaczamy do tego grona. Stas jak zawsze ma zapalenie krtani. Tym razem dopadlo nas w Polsce, tym razem trafilismy do szpitala. Najgorsze jest to ze jak jechalismy do szpitala to mial tylko szczekajacy kaszel, a po badaniach(Stas ma uraz do bialego fartucha i nawet przy osluchiwaniu klatki piersiowej wrzeszczy), a potem po wkluwaniu wenflonu stan sie nieco pogorszyl, bo powstaly nawet obrzeki na strunach glosowych....ech ta pogoda.. mam nadzieje ze teraz w IRL szybko dojdzie do siebie.
 
Ostatnia edycja:
U Matiego dalej gorączka, i co najgorsze bardzo wysoka, wymioty ustąpiły w miare pije i siusia tylko nic nie je. Jak dostaje gorączki odrazu zaczyna jęczeć - aż mi się serce kraje jak tego słucham. Leży i powtarza ała jak si ego pytam gdzie boli pokazuje prawie całe ciałko. Najgorsze są noce, z piątku na sobote już prawie jechaliśmy do szpitala miał wysoką tempkę i Ałakał i raz zwrócił. czopki i okłady zbytnio nie pomagały. W sobotę z rana wezwaliśmy lekarkę stwierdziła lekko zaczerwienione gardziołko i dużo flegmy, jak tempka nie ustąpi kazała podać zastrzyki Neloren, niestety musieliśmy dać.
Mati cały czas jedzie na czopkach przeciwgorączkowych , doustnie zwraca. Dziewczyny czy czopki mogą tak mocno podrażnić pupkę zeby Mateuszek zrobił kupkę z krwią :confused:
Narazie tylko raz zrobił , bo od dwóch dni ma problem z wypróżnieniem .
 
Ojej zdróweczka dla Naszych malusich chorowitków :tak: .. wieeeeleeee !!!!!

Loju wiesz wydaje mi sie ze moze ... ale najlepiej pogadaj z lekarzem ... :tak:

a my po wizycie u logopedy ... mamy zalecone ćwiczenia ... za 2 miesiące kontrola .. nie jest źle ale nie bardzo mogła co kolwiek sprawdzic bo młody sie "zawstydzil" i z badania nici :sorry2:
 
reklama
Duzo zdrowka dla wszystkich chorowitkow!! Malych i tych nieco wiekszych:tak:

Bylam dzis w przychodni dzieciecej po recepty a tam pustki. Przyjmowalo dwoch lekarzy a w poczekalni nikogo. Wiec albo tylko nasze dzieci choruja, albo leczy sie je na wlasna reke:confused: (ja nie bylam u lekarza z Pauli katarem)
 
Do góry