reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze kłopoty z naszymi maluszkami

Renik nie wiem jak to wglada u Ciebie i w jakich sytuacjach wyciaga wargusie, ale Dawidek tez wyciaga , robi podkowke i ma ochote sobie poplakac .... w innych sytuacjach nie zauwazylam
 
reklama
Aaaa i mam jeszcze pytanko, jak czesto mozna obcinac paznokcie u dzieci ?? czy co 2-3 dni to nie za czesto? ... Mlodemu tak strasznie szybko rosna paznokcie, ze po nocce czesto ma podrapane gdzies na buzce ... dzisiaj zadrapanie jest na nosku :-(
 
Moniq ona to robi kiedy jest raczej zadowolona, wygląda to tak jakby sie nad czymś zastanawiała
a paznokcie obcinam co 3-4 dni też się zastanawiałam czy to nie za często
 
Dziewczyny odpukac ja nie mam na razie problemow z Amelka, je dobrze i spi dobrze...i mam nadzieje ze tak pozostanie.
Renik - nie mam zielonego pojecia czy to dobrze czy nie, ale sadze ze nie szkodliwe.
Monisiu- ja rowniez obcinam co 2-3 dni paznokcie bo rosna zaskakujaco szybko, tylko u nozek obcinalam dopieroraz bo tam to natomiast wolniutko.
Mam pytanko czy tez wam powiedziano aby witaminke K podawac tylko do 3 miesiaca?
 
Monisiu ja mam K i D , i znalazlam na necie to:
Witaminy K zapewniają:
Skutki niedoboru

Niedobór witamin K powoduje:
  • słabą krzepliwość krwi,
  • łatwość powstawania krwotoków wewnętrznych i zewnętrznych,
  • problemy z gojeniem się ran,
  • trudności w mineralizacji kości,
  • zwiększone ryzyko rozwoju nowotworów, zapalenie jelita, biegunki.
 
Ja tez obcinam swojej malutkiej paznokcie co 2-3 dni:)))Strasznie szybko jej rosna...:)))
 
Hej ja też Mateuszkowi obcinam paznokcie co 2-3 dni :tak: właśnie się zastanawiałam nad szczepionką przeciw pneumokokom i chciałam was zapytać o radę ale widzę że temat już został przerobiony :-)
Byłam w czwartek z Matem u neurologa i musi mieć niestety rehabilitację :-(musimy ćwiczyć z małym 4 razy dziennie a Mati strasznie nie lubi tych ćwiczeń i płacze wniebogłosy:-( najgorsze jest jednak to że ma nadal słyszalny szmerek na serduszku który miałam nadzieję że zaniknie :-( dostał skierowanie do kardiologa strasznie się martwię:no2:
 
Trzymam kciuki,zeby z serduszkiem bylo wszytko ok:tak:.Ja tez podam swojej malej szczepionke przeciw pnemokokom,ale jak bedzie miec roczek,pediatra powiedzial,ze jezeli nie ma kontaktu z dziecmi (np.w wieku przedszkolnym)to nie ma sensu jej kloc tyle razy wystarczy raz a poza tym ona jest dosyc droga...
 
reklama
Loja trzymam kciuki żeby szmery sobie poszły, a poiedcie mi ile kosztuje ta szczepionka przeciw pneumokokom
 
Do góry