reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze kłopoty z naszymi maluszkami

Ines,a jak wygląda dr Wygledowska? jak wtedy w przychodni się mijalyśmy,to dwie siedziały.jakaś czarna,starsza pani i niska blondynka.czy to któraś z nich? nasz rejon jest na Bednarskij.tutaj chodzę,bo już troche znam ten szpital i wiem,że ma dobrych specjalistów.uczęszczałam tam na praktyki,tam strciliśmy naszą pierwszą kruszynkę,potem urodziła się Ola...itd.jak dotąd jestem bardzo zadowolon z tego szpitala i dlatego chciałam aby prowadzili Małą.no ale niestety tylko do pierwszego roku życia.
 
reklama
Milshake - spalniam prosbe.Po 2 uzyciach OLEJUSZKI poprawilo sie i nie ma zadnych skutkow ubocznych.

Jakis czas temu pisalam Wam o suchej skorce u malej.Pomogl nam balhneum krem.Nie ma sladu.

Moja mala usypia albo przy piersi albo klade sie obok niej i trzymam ja za raczke.Spi w lozeczku.Jeszcze nie dawno mialam z nia problem,ze po kapieli zasypiala i po pol godzinie zaczynaly sie balety.Wielki placz.Juz od dluzszego czasu,problem zniknal.Budzi sie w prawdzie zawsze pol godziny po kapieli,ale musi sobie dojesc i spi do rana.Tak ladnie spi,ze dziewczyny juz sobie spia same w swoim pokoju,a ja wrocilam do malzenskiego loza;-).
 
Aninaaa dr Wygledowska jak wtedy byłysmy to kiedy Wy byliscie w gabinecie ona stala pod oknem w tej poczekalni przed gabinetem i rozmawiała z nami... Taka sredniego wzrostu blondynka z włosami do ramion. To jest kierownik oddziału noworodków.
 
Gufi - my akurat byliśmy u lekarza i pytał o to jak mała reaguje na obcych i kiedy mu powiedziłam, że robi zaraz podkówkę i płacze to powiedział, że to jest prawidłowy odruch, może zbyt rzadko widuje Twoją mamę
 
Hmmm a Mariczka jak widzi obcych to sie najpierw badawczo przyglada ale jak tylko zaczynaja do niej słodko mówic i sie usmiechac to po jakims czasie zaczyna odpowiadac i tez sie usmiecha :-) Ciekawe czy to tez prawidowy odruch :confused:
 
Ines Mariczka to już duża dziewczynka, mysle że ona to juz sama sobie decyduje a nie słucha się ksiązek ;-), dzisiaj na badaniu bioderek była taka dziewczynka w wieku Ines i też się do nas usmiechała radośnie
 
Renik - moja mame widuje jakies 2 razy w tygodniu i to zawsze przez pare godzin. moze za malo, ale wiecej nie da rady, bo mama pracuje ... w kazdym razie jeszcze tydzien temu Ninka tak nie reagowala, ale moze juz wiecej zaczyna rozumien i dlatego tak ma :confused:

dzis 3 dzien nauki zasypiania - TOTALNA KLAPA. mala zasnela dopiero po 2,5 godzine :szok: ze 3 razy juz prawie spala, ale ona jakby walczy ze snem i co jej sie oczy zamykaja, to zaraz zaczyna sie rzucac i sie wybudza ... ale nie dam za wygrana!!! mam nadzieje, ze w koncu sie nauczy!!!
 
Gufi nie stresuj sie ... moze Ninka zareagowala na pogode ?! ... dasz rade ... nie poddawaj sie ;-)
 
Juz od dluzszego czasu,problem zniknal.Budzi sie w prawdzie zawsze pol godziny po kapieli,ale musi sobie dojesc i spi do rana.Tak ladnie spi,ze dziewczyny juz sobie spia same w swoim pokoju,a ja wrocilam do malzenskiego loza;-).
cooooo??????!!!!:szok: ALE CI ZAZDROSZCZĘ!!!!!!!!! :dry: ;-)
 
reklama
Ja też już jakiś czas temu wróciłam do małżenskiego łoża a Mariczka śpi sama w swoim pokoiku.... :-D :tak:
 
Do góry