reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze kłopoty z naszymi maluszkami

na pewno cos w tym jest
latwiej wacikiem wymyc resztki kremu niz woda podczas kapieli
a co czysta woda to czysta woda
ja ostatnio w ogole przestalam uzywac kremu na odparzenia,bo czasem cos sie dostanie do srodka,nie zauwazymy i moze byc klopot,i popa czysta,nie ma odparzen
 
reklama
A u nas od piątku popłudnia "czarne chmury"... Kubuś gorączkuje:-(, niby strasznie wysoka ta gorączka nie jest bo nie przekracza 38 C, ale biedaczysko strasznie sie meczy. Wczoraj na noc dałam mu czopek, ale dziś od rana to samo. Jutro maszeruję do lekarza. Myślałam, że to może ząbki, albo trzydniówka, ale koniecznie trzeba to sprawdzić u lekarza. Trzymajcie kciuki.
 
oj elisabeth to ucałuj Kubusia. Silny z niego chłopak - napewno raz dwa zwalczy gorączkę.
Olek miał trzydniówkę. Ale przeszedł to bezobjawowo - troche był maruda, ale to przez ząbki. Miał wtedy 39,4 i się cieszył, śmiał i dokazywał. Później wyskoczyła wysypka - po tym lekarz stwierdził, że to trzydniówka (czyli rumień nagły)
 
Tez tzrymamy kciki z Oliwka za Kubusia,moze to nie bedzie nic powaznego i goraczka ustapi,daj znac Elisabeth co i jak.
 
Wczoraj wieczorem Kuba miał ponad 39 stopni gorączki, daliśmy mu czopek i stierdzilismy, że jak nie spadnie to do szpitala, ale spadła, przespał ładnie noc, rano też nie miał juz temperatury, ale do lekarza i tak poszliśmy. No i niby wszystko ok, ma niby leciutka wysypkę, więc pani doktor podejrzewa, że to była trzydniówka, ale mam go obserwować, a jak sie dziś pojawi gorączka, to jutro mamy się do niej znowu zgłosić. Na razie mierzyłam i jest ok, zobaczymy co będzie wieczorem.
 
Kubusiu wracaj szybciutko do zdrowia

a ja mam inny problem z Olą.od jakiegoś czasu tak dziwnie się zachowuje.a mianowicie,jak siedzi,mocno ściska nóżki,prostuje się,a nastepnie garbi.nie wiem o co chodzi.może spotkałysci się z czymś takim? mała zachowuje się tak jak dłuzej siedzi.trwa to dosyć długo.nic ja nie boli bo na taką nie wyglada.ciężko opisać jej zachowanie.trzeba to zobaczyć.zastanawiam się czy nie iść do lekarza,bo zaczyna mnie to martwić.
 
moi chłopcy tez chorzy (zresztą ostatnio to norma), Krzysiu ma astme oskrzelową, a Stasiu zapalenie gardła i powiększone migdałki, czy wasze dzieciaczki tez ostatnio są ciągle przeziębione?? bo ja miałam iść z nimi w połowie maja na szczepienie i jakoś wybrać się nie mogę bo ciągle są chorzy albo przeziębieni, mam nadzieje,że wkrótce wyzdrowieją na dobre..
 
reklama
Do góry