reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze kłopoty z naszymi maluszkami

reklama
dzis nie idziemy

jeszcze jutro splyna ostatnie wyniki to sie okaze na 100 %

ale wg mnie one beda oki

ale mi ulzylo

tez mam dzwonic o 12

ja z tego wszytskiego rozlozylam sie do reszty,nie dawno wrocilam od lekarza i antybiotyk przyszlo mi brac..

Dzieki za dobre mysli.Pozdrawiam WAS mocno.
 
Kochane zaczęłam myć od tygodnia Franusiowi główkę szamponem Ziajki i dostał ciemieniuchę. Myślę, że to od tego szamponu, co mnie kuwa podkusiło, dotychczas używałam zwykłego mydełka bambino i było ok, a teraz na nowo będę się babrać z kompresami z oliwki. A może macie jakieś łatwiejsze sprawdzone sposoby, przypomnijcie dziewczyny bo nie chce mi się wertować tego tematu:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Ja Emilce też oliwką tylko robiłam - smarowałam ciemieniuche obficie oliwką i po jakims czasie najlepiej po nocy szczotkowałam i skutkowało
 
witam, nie wiem na ile ta ciemienucha sie u was rozwineła, ale jak u marysi tylko cos sie poajwiło, to myk łepek szamponem oilatum kilka dni pomyłam i elegancko zeszło.
pozdrawiam
 
Ja myje szamponem z Musteli jest bardzo fajny i cieniucha tez ladnie zeszla:)))
Dziewczyny a czy ktorasz Was byla na morfologii ze swoim mluszkiem???Bo ja mam isc przy okazji z Oliwka tylko nie wiem jak to wyglada i skad pobieraja krew:confused::confused::confused::-(
 
Agus - w normalnej przychodni,pobieraja dzieciom paluszka.Gdybys byla w szpitalu,pobralyby z zyly.

Mamy za soba najwiekszy stres..ufff.
Wczoraj zadzwonilam do szpitala jak mi kazano_Okazalo sie,ze w posiewie z tresci zoladka zaczyna cos narastac.Czekac do poniedzialku.Usg brzucha i glowki oki.Ale dzis Hania obudzila sie z temperatura,zadzwonilam do je prowadzacej lekarki,dostalam zalecenia <ja mam zapalenie krtani i garla,mogla podlapac> i powiedziala,ze postara sie dzis juz odebrac wyniki z labolatorium.Odebrala,Hania ma 2 bakterie w pzrewodzie pokarmowym,stad wymioty.Cale szczescie obie mozna leczyc w domu <1 to gronkowiec:eek::baffled::confused:,o 2 zaraz bede czytac>,bo sa leki doustne na nie.ULga,ulga,ulga.Mamy zalecenia do domu,w tym chronic przed infekcjami,wiec nie wiem,czy Zuzia bedzie mogla chodzic dalej do przedszkola.Bo jak wiadomo,PRZEDSZKOLE=INFEKCJE.A wychodzi taka szczesliwa stamtad.

Pozdrawiam,dzieki za pozytywne mysli.Katka
 
O kurcze Katka ale się porobiło , ale głowa do góry napewno będzie OK , buziaczki i dużo zdrówka dla Hani :tak: :tak::tak::tak:Najważniejsze że się wybroniłyście przed szpitalem , Hania na pewno dużo szybciej wyzdrowieje w domku.W szpitalu nie dość że atmosfera do d..., to jeszcze pełno innych świństw krąży.
Katka ja też mam podobne zalecenia chronić przed infekcjami , tylko jak się ma drugie dziecko w wieku szkolnym to trochę o to ciężko, chociaż Łukasz raczej nie choruje ale przywlec zawsze coś może:baffled:

Rudy kotku ja używałam oliwki:tak:
MoniQa - ja używam calgel, i jak widzę że się bardzo męczy to na noc podaję paracetamol i jakoś przesypia :-)
 
O właśnie ja tak jak Agus jmam pytanie czy któaś była na morfologii ze swoim maluchem. Z paluszka to chyba nie da się przecież pobrać do probówki wiele tej krwi. Po urodzeniu byliśmy z małym na badaniu na toxoplazmozę to pobierali mu normalnie z żyły w zgięciu łokcia (był bardzo dzielny, ale dziś to nie wiem......) mamy skierowanie na dwa badania jedno jeszcze raz na toxo a drugie morfologia z żelazem, niestety ten :wściekła/y:NFZ :wściekła/y: mamy dwa w dwóch różnych miejscach (jedno w naszej przychodni refundują a drugie w instytucie) taka głupota w tym kraju świeci że ech!- ja nie dam go dwa razy kłóć, więc za jedno zapłacę dodatkowo z własnej kieszeni:wściekła/y::wściekła/y:. No chyba żeby to było z paluszka ale nie chce mi się wierzyć (na cukier to tak, ale morfologia to potrzeba więcej krwi do zbadania):confused:.
 
reklama
Mój Kubuś miał morfologię robioną miesiąc temu i brali z paluszka. Tej krewki wbrew pozorom wcale nie potrzeba tak dużo;-)
 
Do góry