reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze cztery koła dla naszych skarbów czyli wszystko o wózkach

my mieliśmy fotelik (nosidełko) z bazą
było to bardzo wygodne. nie trzeba było walczyć z pasami za każdym razem
mieliśmy pożyczony, potem oddaliśmy, ale mam nadzieję, że kuzynka nam znowu pożyczy :-)
 
reklama
no my mamy mutsy SUPER ZESTAW MUTSY (1267989465) - Aukcje internetowe Allegro a nosidelko bedziemy montowac bez bazy. ta baza to nawet nie wiem po co jest ;)

Mnie sie podoba bardzo podobny tylko cena bardzo rożna www.swiatwozkow.pl/product_info.php?products_id=4003]

I tez podoba mi sie czerwony:-)
Fajnie ze ta baza nie ejst konieczna i mozna montowac w samochodzie bez niej. Gdyby od niej zlaezalo bezpieczenstwo dziecka to ok mozna kupic a jak to ma tylko nam ulatwiz zycie to bedziemy przypinac pasami a 600zl zaoszczedzimy. Wydatków bedzie sporo.

Klaudoss a wy juz kupiliscie ten wózek?? bo na tym linku co Ty podalaś trwa licytacja i sie zastanawiam czy ten sptzedajacy ma wiecej takich wózkow czy tylko ten jeden.
 
Ostatnia edycja:
Ja mam wozek po pierwszym dziecku i szczerze powiem, ze nie mam ochoty go wymieniac - bardzo jestem z niego zadowolona, choc jakies tam wady ma ale najwazniejsze, ze zalet jest wiecej... Pierwsza rzecza jaka dokupilam teraz to gruby zimowy spiworek i dodatkowy plecak, ktory slozy jako torba na podreczne rzeczy dla bobasa. Jest mi tylko smutno, ze do mojego modelu nie moge zamontowac podstawki dla starszej coreczki - bardzo usprawnilo by nam to poruszanie sie na spacerach, ale moze nie bedzie tak zle :) Polecam, STOKKE jest naprawde funkcjonalny:)
MUTSY bardzo mi sie podoba! Jedo, tez ma ładnie wygladajce wozeczki - u mnie w miescie jest ich bardzo duzo bo producentem jest ostrowiak - moj sasiad :) Koleżanaka byla zadowolona - miala model Bretania. Moja przyjaciolka zas kupila Quinny i powiem, ze bylam zauroczona tym wozeczkiem.
Sprzedała go po 3 latach za calkiem fajne pieniadze!:-)
 
Mnie sie podoba bardzo podobny tylko cena bardzo rożna www.swiatwozkow.pl/product_info.php?products_id=4003]

I tez podoba mi sie czerwony:-)
Fajnie ze ta baza nie ejst konieczna i mozna montowac w samochodzie bez niej. Gdyby od niej zlaezalo bezpieczenstwo dziecka to ok mozna kupic a jak to ma tylko nam ulatwiz zycie to bedziemy przypinac pasami a 600zl zaoszczedzimy. Wydatków bedzie sporo.

Klaudoss a wy juz kupiliscie ten wózek?? bo na tym linku co Ty podalaś trwa licytacja i sie zastanawiam czy ten sptzedajacy ma wiecej takich wózkow czy tylko ten jeden.
aukcje podalam jako przyklad.. my juz mamy zakupiony- od znajomych za 800zl ze wszystkim dsc06366cx0.jpg444401850.jpgdsc06381sz9.jpg
 
Klaudoss.Swietne kolorki - bardzo mi sie podoba!!! Gratuluje wyboru!:-)
800zł.:szok: jestem w szoku!
Ja sie rozgladam za jakas uzywana gondolka, bym mogla zabrac ja do tesciow.
Gdybyscie gdzies widzialy w necie jakas okazje to dajecie znac:-)
Pozdrawiam Was Dziewczyny i zycze pieknego słonecznego dnia!!!:-)
 
klaudoss super ten wózeczek. Te MUTSY właśnie najbardziej mi sie podobają. Chyba bede polowac na allegro, żeby az tyle kasy na wózek nie wydawac. Niby dzidkowie sponsorują ale tez nie chce zeby tak drogo placil.
 
reklama
Do góry