reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze cztery koła dla naszych skarbów czyli wszystko o wózkach

reklama
Dziewczyny mam pyatnie odnośnie wozka i fotelika samochodowego. Od razu przepraszam ze glupie pytania ale nie mam pojęcia o wózkach zupelnie nie wiem na co zwracac uwage a boje sie ze jak pojde do sklepu to sprzedawca jak zobaczy ze ma do czynienia z osoba ktora nie ma o tym pojecia naciagnie mnie na cos najdroszzego.

Chcielibysmy kupic wózek wielofunkcyjny czyli zeby była gondola jak dzidzia jeszcze nie bedzie siedziec, spacerówka jak juz bedzie siedziec noi wlasnie ta trzecia funkcja ten taki kubełek do noszenia to to jest inaczej fotelik samochodowy??i jesli tak to czy go sie w samochodzie mocuje na jakiejs bazie czy nie potzreba czegos takiego i wystarczy go jakos przypisac pasami?? bo ja juz sie pogubilam.

Znalazalm taka strone z wózkami www.swiatwozkow.pl/index.php?cPath=31_63 i tam sa wlasnie tez sa foteliki samochodowe ale w zestawie nie ma mowy o stelazu na którym sie go mocuje w samochodzie czylli trzeba go dodatkowo dokupic?? takie bazy jak patrzylam sa drogie a nie wiem czy konieczne??hmmm...-(

I napiszcie prosze na co zwracac uwage przy zakupie co jest najwaznijesze??
 
Ostatnia edycja:
aniwar- ten kubelek to fotelik, ja nawet czasem sie myle i mowie nosidelko;) nie musisz miec bazy, fotelik przypina sie pasami tylem do kierunku jazdy na poczatku- ale tez musisz o tym poczytac bo nie chce Cie w blad wprowadzic. i teraz jesli z przodu masz poduszki powietrzne to fotelik nie moze byc na miejscu pasazera z przodu tylko musi byc z tylu.
czym kierowac sie podczas kupna? hmmm wagą, jak sie prowadzi.. ceną. no i wygladem bo kupujemy go m.in. by cieszyl nasze oko;) to moje zdanie bo ja sie tym kierowałam. jesli chcesz wielofunkcyjny to fajnei zeby wpinal sie fotelik w stelaz.
zaleca sie zimą koła pompowane- latwiej sie prowadzi, a reszte moze kolezanki dopowiedza;)
 
aha czyli fotelik-nosiedelko kładzie sie na tylnim siedzeniu tylem do kierunku jazdy i tylko przypina pasami:-) to dobrze by myslalam ze trzeba miec jaszcze cos pomiedzy fotelikiem a siedzeniem a ceny tych "urzadzen" sa zabójcze ok 600zl i troche si tym przeraziłam.

No własnie co do wagi (tez dla mnie wazne bo mieszkam na 4 pietrze bez windy) to z tego sie patrzyłam to wszytkie wozki maja raczej podobna wagę. A Wy jakie polecacie jesli o to chodzi??

A zeby ten fotelik wpina sie w stelaz to musi byc jakis adapter ta?? i to trzeba chyba dodatkowo dokupic?

klaudoss a Ty jaki wózek wybrałaś??
 
Ostatnia edycja:
i ja kupiłam już 4 kółka w czwartek ;)) mieliśmy na oku Coneco Toledo lub Bolder sd a ostatecznie zdecydowaliśmy się na TAKO JUMPER ;)) Tylko, że ze skórzaną rączką ^^ Polecam ten wózio, leciutko się prowadzi i jednym palcem można go obrócić wokół ^^ łatwo sie składa i zmienia na spacerówke. A jaka amortyzacja ;DD
 
i ja kupiłam już 4 kółka w czwartek ;)) mieliśmy na oku Coneco Toledo lub Bolder sd a ostatecznie zdecydowaliśmy się na TAKO JUMPER ;)) Tylko, że ze skórzaną rączką ^^ Polecam ten wózio, leciutko się prowadzi i jednym palcem można go obrócić wokół ^^ łatwo sie składa i zmienia na spacerówke. A jaka amortyzacja ;DD

Hej, a to nie jest czasem taki jak mój 4w1 wzókek TAKO Jumper X NOWA KOLEKCJA 10xGRATIS (1259628084) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
baza do fotelika jest po to aby za każdym razem go nie przypinać pasami i odpinać,tylko przypina się bazę i w nią wpina fotelik,a jak chcemy wypiąć to wypinamy z bazy i ona zostaje w aucie.Niby szybciej bo jednym kliknięciem.Baza jest dobra jak dużo się jeździ z maleństwem autem.
Ja zakupiłam fotelik maxi cosi citi 0-13kg kolor enzo.Przy wyborze kierowałam się tym ze te foteliki mają dobrą opinię,są bezpieczne,uzyskały dobrą ocenę w testach bezpieczeństwa.i designem.
A dlatego ze nie wiem kogo noszę w brzuszku to taki kolorek optymalny mi się wydal.
I bazy nie będę kupować bo drogie,mąż stwierdził ze będzie przypinal i odpinał.he he.
i tak jak pisała klaudoos -nie wolno z przodu jak są poduszki powietrzne.
 
Do góry