reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pierwsze cztery koła dla naszych skarbów czyli wszystko o wózkach

O a Ja o Lunie kurcze slyszalam pare opini i widze jej pelno na ulicach u Nas ale to ze sie wywraca nikt mi nie powiedzial no to tez trzeba miec na uwadze Ja ogladalam i zielona i czarna z buda w biale jakby kwiaty a zielona podoba mi sie w zielono fioletowy wzor na budzie a i chyba bym wolala wersje 3 kolowa no ale sama nie wiem tego do konca.A te cossatto wiesz cos na ich temat blizej ludzie polecaja?Bo w sumie kupujac ten wozek nie myslisz juz pozniej o spacerowce drugiej a fotelik do auta mozna dokupic i pewnie by taniej wyszlo bo wtedy nie musi byc danej firmy i kosztowac 150 funtow jak do Luny.
 
reklama
tak,wlasnie przegladalam wątki na kiddicare i mothercare,jak rowniez na argosie,moge podac linki bo w argosie jest wozeczek tanszy,ale nie ma tylu rzeczy w komplecie,niby nazywa sie inaczej ale mowia ze cossatto to produkuje
Cossatto Yo Stroller Liquorice : mothercare- Nursery Equipment, Maternity Clothes & Baby Shop
Buy your Cosatto Yo! Stroller Raspberry reviews from Kiddicare Pushchairs | Online baby shop | Nursery Equipment
Buy Koochi Whoosh Stroller. at Argos.co.uk - Your Online Shop for .
 
A ok dzieki za linki musze sie przejsc do mothercare i sie poprzymierzac do wozkow bo ja bylam tylko w mamas&papas ogladac Lune.Nie sadzilam ze z wozkiem bede miala taki problem z pierwszym dzieckiem szybciej mi poszlo a w sklepie tez byl duzy wybor a tym razem nie wiem chyba sie bardziej wybredna zrobilam od tamtej pory.
 
Hej dziewczyny ja też mieszkam w UK i najbardziej wpadł mi w oko wózeczek LOOLA CONFORT widziałam ten wózek u znajomej jest super i ta znajoma zaproponowałam mi ze mogę go odniej odkupić za 150Ł(fotelik i spacerówka)więc mam problem z głowy z wózkiem.
 
No to masz farta ja nie mam od kogo odkupic bo niektorzy juz posprzedawali bo dzieci starsze a z polski niechce kombinowac wole kupic cos co zobacze na zywo.A jak do tej LOOLA CONFORT dopinany jest fotelik przez adaptery? I jakbys mogla przeslij linka bo mi rozne te wozki wyskakuja jak wpisze nazwe ktory dokladnie model to bedzie jestem ciekawa chetnie zobacze.
 
Przyszedł już wózek dla synka- Chicco Trio Enjoy:) Wklejam fotki gond2.JPG1206976206_3.jpg
Jest to wózek używany, ale jesteśmy z M bardzo zadowoleni z b. dobrego stanu wózka. Zakupiłam również do niego śpiworek dobry i do gondoli i spacerówki.
śpiworek.jpg
Niestety to jest stary już model, więc nie ma zabezpieczenia na ramiączka na pasach, oraz chcę dokupić jeszcze materacyk-wkładkę do spacerówki by dziecku było wygodniej i nie czuło pod pleckami stelaża od wózka. Póki co jestem zadowolona z zakupu, a zobaczymy jak się będzie spisywał tak naprawdę jak dziecko się pojawi:) Szczerze mówiąc już nie mogę się doczekać stycznia:) , kiedy to synek się urodzi.
 
Ostatnia edycja:
aurii - nic tam nie widać... Na pewno dobry link dałaś?

zanbab - fajnie, że masz już furę dla maluszka, ładny kolorek i oby się sprawdził :) Jakbym mieszkała w mieście to też bym się mocno nad nim zastanawiała, bo mi się podoba i jest bardzo praktyczny :)
 
reklama
Do góry