reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze cztery koła dla naszych skarbów czyli wszystko o wózkach

Kochane mamusie, dzisiaj w nocy dostalam jasność umysłu! chodzi o to ze od wrzesnia 2011 bede musiala brac wozek do auta, bo Szymcio bedzie jezdzil pod opieke do babci- kiedy ja bede w pracy. i mowie do meza, ze nie bede tachala mutsyego do auta bo nie mam czasu zakladac kol walczyc z nim 2 razy dziennie- a nawet 4-6, wiec zakupimy spacerowke, ktora bedzie w aucie albo u mamy. dlatego prosze was, napiszcie jakie firmy polecacie albo dajcie linki.. zalezy mi na tym by raczki byly wysoko- ja jestem i maz wysocy (a pozniej wozek zostanie jak maly urosnie), pokrowiec na nozki! mam 2 a nawet 3 typy wozkow ale czekam na wasze relacje.
 
reklama
zielona - to jest Leviroo Core

claudia4you - lubię oryginalne rzeczy, mężowi się od razu spodobał bo taki niespotykany i już dawno go Wam pokazywałam, ale pewnie nie pamiętacie. To był jeden z moich typów :) Też nie prowadziłam nigdy wózków z takimi rączkami, moja siostra twierdzi, że jak dziwoląg wygląda z tymi rogami :) Ważne, że jest regulowana wysokość tej kierownicy :)

No i w komplecie dostanę termoplecak i folię i pokrowce do fotelika, spacerówki i gondoli. Wszystko ma w standardzie.
Ewcia wózek super i jak się Wam podoba to olej gadanie. Ja go kiedyś widziałam w jakieś gazecie, artykuł był o modnych wózkach wśród gwiazd. Tak więc jak chcesz siostrę pownerwiać to jej powiedz, że koniecznie taki chciałaś właśnie ze względu na tą modę. :-D:-D:-D:-D

Kochane mamusie, dzisiaj w nocy dostalam jasność umysłu! chodzi o to ze od wrzesnia 2011 bede musiala brac wozek do auta, bo Szymcio bedzie jezdzil pod opieke do babci- kiedy ja bede w pracy. i mowie do meza, ze nie bede tachala mutsyego do auta bo nie mam czasu zakladac kol walczyc z nim 2 razy dziennie- a nawet 4-6, wiec zakupimy spacerowke, ktora bedzie w aucie albo u mamy. dlatego prosze was, napiszcie jakie firmy polecacie albo dajcie linki.. zalezy mi na tym by raczki byly wysoko- ja jestem i maz wysocy (a pozniej wozek zostanie jak maly urosnie), pokrowiec na nozki! mam 2 a nawet 3 typy wozkow ale czekam na wasze relacje.
niunia my mamy dla Filipka - taki wózek - Wózek ESPIRO MAGIC 4 +FOLIA+MOSKITIERA-W-wa (1249321871) - Aukcje internetowe Allegro Jak będziesz kupować spacerówkę to zwróć uwagę na to aby oparcie było maksymalne rozkładane do leżenia. W większości spacerówek jest tylko to pozycji takiej pół leżącej. W przypadku starszaków to nie jest problem ale taki kilkumiesięczny szkrabek to chyba raczej będzie miał wygodniej w całkowitym poziomie, a rozumiem, że spacerówka będzie Wam służyć od samego początku?
 
Wózek ESPIRO MAGIC 4 +FOLIA+MOSKITIERA-W-wa (1249321871) - Aukcje internetowe Allegro[/url] Jak będziesz kupować spacerówkę to zwróć uwagę na to aby oparcie było maksymalne rozkładane do leżenia. W większości spacerówek jest tylko to pozycji takiej pół leżącej. W przypadku starszaków to nie jest problem ale taki kilkumiesięczny szkrabek to chyba raczej będzie miał wygodniej w całkowitym poziomie, a rozumiem, że spacerówka będzie Wam służyć od samego początku?
dzieki Kochana. nie spacerowka bedzie jakos od 8 miesiaca ale tylko do mamy. chodzi mi o to ze u niej zostawie zeby naszego codziennego nie tachac bo ja sie wykoncze i wozek tez wykoncze;) a potem jak Junior bedzie mial ok 1,5- 2 lat przejdziemy calkowicie na ta spacerowke bo mutsy ogolnie ciezki jest.
 
eeee to skoro tak to myślę, że nie musi mieć całkowicie rozkładanego oparcia. nawet jak maluszek przyśnie to przecież główkę może mnie troszkę wyżej niż np. w gondoli. To chyba tylko musisz uważać to typowe parasolki, są rewelacyjne bo mega lekkie ale oparcie nie rozkłada się wcale z tego co się orientuję.
 
Witam:-)

Własnie miałam okazję "na żywca" obejrzeć sobie wózeczki na które stawiam. Pierwszy to Xlander XA a drugi Mutsy.

Uważam że obydwa są bardzo solidne i ładne:-)

Mam zamiar kupić któryś przez neta ale najpierw chciałam je zobaczyć, podotykać itd w realu.

Na pewno wybiorę jeden z nich chociaz już teraz stawiam 70% do 30% na X landera. Wydaje mi się jednak solidniejszy no i producent polski:-):-)
 
Witam:-)

Własnie miałam okazję "na żywca" obejrzeć sobie wózeczki na które stawiam. Pierwszy to Xlander XA a drugi Mutsy.

Uważam że obydwa są bardzo solidne i ładne:-)

Mam zamiar kupić któryś przez neta ale najpierw chciałam je zobaczyć, podotykać itd w realu.

Na pewno wybiorę jeden z nich chociaz już teraz stawiam 70% do 30% na X landera. Wydaje mi się jednak solidniejszy no i producent polski:-):-)

wg mnie tez oba wózki są bardzo dobre :tak: ale na + w Mutsym wychodzi możliwość odwrócenia siedziska spacerówki przodem do siebie :tak:

to były tez moje typy 2 + do tego jeszcze Jane Slalom i Maxi Cosi Mura 4 ... no i ostatecznie wygrała Mura ;) czeka już w kartonie na swoją właścicielkę
 
wg mnie tez oba wózki są bardzo dobre :tak: ale na + w Mutsym wychodzi możliwość odwrócenia siedziska spacerówki przodem do siebie :tak:

to były tez moje typy 2 + do tego jeszcze Jane Slalom i Maxi Cosi Mura 4 ... no i ostatecznie wygrała Mura ;) czeka już w kartonie na swoją właścicielkę

Dokładnie tak jak piszesz. Wg mnie jedyny minus Xlandera to brak możliwości jazdy dla bejbika przód-tył:-(...
To właśnie te 30 % niepewności u mnie:-(
 
wg mnie tez oba wózki są bardzo dobre :tak: ale na + w Mutsym wychodzi możliwość odwrócenia siedziska spacerówki przodem do siebie :tak:
właśnie z tego powodu odrzuciłam xLandera i zdecydujemy się raczej na Jedo.
w sobotę jedziemy do Mama i Ja obejrzeć na żywo wersję z kółkami skrętnymi, która nas interesuje, bo na razie widzieliśmy tylko tą z czterema dużymi kołami.
Jedo chyba jako jedyny spełnia wszystkie moje wymagania :-)
 
Hej dziewczynki. Wózeczek wczoraj dotarł do mnie więc mogę Wam napisać pierwsze wrażenia :)
Przede wszystkim jest dużo bardziej stabilny i jakiś taki mocniejszy niż to wygląda na zdjęciach.
Kółka są naprawdę duże...
Ma bardzo dużą gondolę, w środku ma 80 cm :)
Gondola ma wyjmowany materacyk i dodatkowo pokrowiec wewnątrz, także jeszcze sobie upiorę po swojemu :)
Plecak termiczny, który jest do niego, również jest dużo większy niż to wygląda na zdjęciach :)
Fotelik jest normalny, tylko mi się jakiś taki obszerny wydaje, nie wiem dlaczego...
Spacerówka tak jak mówił poprzedni właściciel jest zupełnie nowa, wg mnie dosyć obszerna, aby dziecko zimą w kombinezonie i kocyku się zmieściło.

Jedyną wadą jest podwieszany koszyk pod wózkiem. Jak przednie koła skręcają to haczą o kosz. Tak więc muszę skrócić mocowania z przodu i będzie ok.
Do wózeczka mam wszystkie pokrowce i folię przeciwdeszczową, jesteśmy z Miśkiem bardzo zadowoleni :)

Aha, no piszę o wózku LEVIROO CORE, bo nie każdy pewnie wie co ja tam upatrzyłam :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Hej dziewczynki. Wózeczek wczoraj dotarł do mnie więc mogę Wam napisać pierwsze wrażenia :)
Przede wszystkim jest dużo bardziej stabilny i jakiś taki mocniejszy niż to wygląda na zdjęciach.
Kółka są naprawdę duże...
Ma bardzo dużą gondolę, w środku ma 80 cm :)
Gondola ma wyjmowany materacyk i dodatkowo pokrowiec wewnątrz, także jeszcze sobie upiorę po swojemu :)
Plecak termiczny, który jest do niego, również jest dużo większy niż to wygląda na zdjęciach :)
Fotelik jest normalny, tylko mi się jakiś taki obszerny wydaje, nie wiem dlaczego...
Spacerówka tak jak mówił poprzedni właściciel jest zupełnie nowa, wg mnie dosyć obszerna, aby dziecko zimą w kombinezonie i kocyku się zmieściło.

Jedyną wadą jest podwieszany koszyk pod wózkiem. Jak przednie koła skręcają to haczą o kosz. Tak więc muszę skrócić mocowania z przodu i będzie ok.
Do wózeczka mam wszystkie pokrowce i folię przeciwdeszczową, jesteśmy z Miśkiem bardzo zadowoleni :)

Aha, no piszę o wózku LEVIROO CORE, bo nie każdy pewnie wie co ja tam upatrzyłam :)

to super, że jesteś zadowolona
fajny zakup ci się udał
 
Do góry