reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze 4 kólka - na co sie zdecydować?

a to wersja spacerowa. oparcie rozkąłda sie prawie na płasko! jest dośc dużó miejsca (szerokie siedzisko), podnózek ma regulowaną wysokosc.

i fotelik samochodowy. tez super. i ma budka przeciwsłoneczną (ale długo musielismy szukac zanim odkrylismy gdzie jest schowana:-D )
 
reklama
Elka naprawde fajny wozek:tak: :-D Filipkowi na pewno przypadnie do gustu;-)

Karla a ty masz juz wozek kupiony? Bo jak nie to zaden problem zmienic zdanie:tak: :-D
 
no w sumie kupiony jeszcze jest tylko zaliczka wplacona, ale moge w kazdej chwili zamienic ten wozek na inny, z tym ze ja wlasnie nie moge zdecydowac, caly czas chcialam wozek z nosidlem a teraz zastanawiam sie nad gondola.... no i nie wiem kurcze :baffled:
 
reklama
a o awanturze zapomnij :)
ja zapomne, ale facet to chyba dłuuugo będzie ją pamiętał:-D . orócz nas było jeszcze ze 3 klientóe w sklepie. ale mnie to nie powstrzymało.
no bo kurczaczki na początku powiedział ze od wartosci zakupu daje 10% rabatu, a wczoraj przy odbiorze mówi ze na wózek jest 3% rabatu:wściekła/y: :wściekła/y: . normalnie myślałam ze go ugryze albo zastrzele. no i nie dął tych obiecanych 10%, ale dał więcej niż 3:-p

Wózek świetny:tak:też taki chcę:wściekła/y::wściekła/y:Ciekawe ile kosztował:-);-)
ano kosztował w efekcie więcej niż się spodziewaliśmy. coś koło 1640 zł. i fotelik 490.
 
Do góry