reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pierwsze 4 kólka - na co sie zdecydować?

dzięki dziewczyny, więc zaczynam odpowiadać..
Elżbietka no własnie deltim odpada , bo nie podoba mi się
Breta, właśnie tą stronę oglądałam, tylko że nie ma nic ani o materiałach, kolorystyce itp. a model aga widziałam na żywo i naprawdę ma jedną z większych gondol jakie widziałam przy wózkach:tak:
nie wiem jak z wagą tych wózeczkow, ale mam pytanie do lola_lu dlaczego ta jakość na oko jest dobra?
a co do jedo to własnie drugi rodzaj wózeczków nad którymi się zastanawiam, w zasadzie z są bardzo podobne z sojanem tylko że tak mi się te skrętne koła podobają sojan), a myslałam konkretnie o bartatinie clasic albo free line. więc jeśli nigdzie mi nie wypali z tym sojanem to pewnie będzie to bartatina jedo. bardzo dziękuję że zainteresowałyscie się moim wątkiem, pozdrawaim stycznióweczki papa
 
reklama
jupi!!!
jutro odbieramy wózek i fotelik!!
fotelik co prawda nie w tym kolorze wymarzonym, bo oczywiście skończyli akurat jego produkcje:baffled: :eek: , ale też fajny.
jeszcze tylko musze z facet awydusic wiekszy rabat za niedotrzymanie słowa (obiecał ze ma znajomosci i załatwi nam jeszcze ten kolor. ja mu głupi auwierzyłam, jeszcze tydzień temu to samo mówił. a ja znalazłam w warszawie w dwóch sklepach pojedyńcze, ostatnie egzemplarze tego koloru. ale ze on powiedizął ze bedzie go miał, to nie kupiłam:wściekła/y: . oj oberwie mu sie)
 
Abaja tak prawdę mówiąc jeszcze się nie zdecydowaliśmy na kolor :no: Ponieważ zamówimy go dopiero jak już się dzidzia urodzi, ponieważ nie wiemy jaka jest płeć dziecka z racji tego nie wiem jaki kolorek wózka wybrać :baffled: Dla chłopca podoba się nam
1.B+paski
6
.Granatowo-beżowy
10.Granat+paski
15.Oliwka+paski
A dla dziewczynki:-)

13.Śliwka+paski
16.Czarno-różowy
18.
Śliwkowo-beżowy

 
xmamuska, mnie sie on tez bardzo podoba... co do koloru to nie wiem,ktory bardziej,ale na pewno nic z rozu,chociaz sliwkowo-bezowy i niebiesko-bezowy sa fajne i chyba najbardziej mi sie podobaja... swietnie,ze udalo ci sie sprzedac wozek po Sandruni i mozesz sobie kupic nowy...
 
Xmamuska,z tych co wyszukalas tez podoba mi sie Roan i do niego mozna tyle akcesorii dokupic! oraz Travel Lux,ktory wygladem przypomina do zludzenia Pramette Peg Perego.... wlasnie ten co kupie jako drugi wozek... jak wreszcie bedzie dla kogo.....
 
reklama
:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Ale jestem wściekła :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: chyba za szybko się pochwaliłam bo właśnie dostałam wiadomość że osoba która chciała kupić ode mnie wózek rezygnuje z zakupu :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Choć z drugiej strony powiem szczerze że nawet dobrze:zawstydzona/y: bo pół nocy myślałam czy dobrze robimy:eek: ponieważ ten wózek jest naprawdę wogle nie zniszczony i ładny:tak: więc nie wiem dlaczego się tak złoszczę :baffled: No najwyżej go nie sprzedamy a na lato kupimy po prostu fajową spacerówkę :-) A z drugiej strony fajnie by było mieć nowy wózek :-( Sama nie wiem co robić... :zawstydzona/y::zawstydzona/y::-:)-:)zawstydzona/y::zawstydzona/y:

A poniżej dowody że mój wózeczek po Sandruni jest jak nowy:cool2:
 
Do góry